Trwa ładowanie...
d49yz0p

Malwina Wędzikowska wylądowała w szpitalu

Malwina Wędzikowska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitala i wymieniła nazwy leków, które aktualnie przyjmuje. Jest tego sporo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Malwina Wędzikowska ma ostatnio sporo obowiązków. Nadmiar pracy przypłaciła zdrowiem
Malwina Wędzikowska ma ostatnio sporo obowiązków. Nadmiar pracy przypłaciła zdrowiem (East News, Fot: VIPHOTO)
d49yz0p

Malwina Wędzikowska, stylistka gwiazd i celebrytka, przebywa od ponad tygodnia w szpitalu. Opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitalnego łóżka z opisem, w którym wymieniła wszystkie leki, jakie obecnie zażywa.

Zobacz także: Romans Wędzikowskiej i Wojewódzkiego to ustawka? "Bardziej zależy jej na sławie niż na facecie"

- A u mnie od tygodnia taka impreza! Opiaty, jacksonówka, morfina, dexak, pyralgina, lignokaina. "Ślepnąc od świateł" to przy tym pikuś. Przy okazji odbieram lekcję pokory i zatrzymania. Ta lekcja powinna wystarczyć mi na dekadę.

Wędzikowska rzeczywiście ma ostatnio sporo obowiązków. Nie dość, że prowadzi program "Druga twarz" na TTV, to jeszcze odpowiada za kostiumy do "Tańca z gwiazdami".

Celebrytka nie napisała, z jakiej przyczyny trafiła do szpitala, ale leki, które wymieniła mają silne działanie przeciwbólowe.

W nagraniu na InstaStories Malwina zachęcając do obejrzenia jej programu, ledwo się rusza. Czyżby "lekcja pokory", o której pisze, miała związek z bólem kręgosłupa? Nie zazdrościmy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

d49yz0p

Podziel się opinią

Share
d49yz0p
d49yz0p