Trwa ładowanie...
d3etnqz

Blanka Lipińska pokazała mamę na Insta. Myśleliśmy, że to jej siostra

Blanka Lipińska wzorem innych celebrytów wrzuciła na Instagrama post dedykowany swojej mamie. Patrząc na zdjęcie pani Małgorzaty, trudno uwierzyć, ile ma lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska złożyła życzenia swojej mamie i pokazała piękne zdjęcie
Blanka Lipińska złożyła życzenia swojej mamie i pokazała piękne zdjęcie (ONS.pl, Instagram.com)
d3etnqz

W Dniu Matki w mediach społecznościowych gwiazd zaroiło się od postów i życzeń. Do tego grona dołączyła też Blanka Lipińska, obecnie jedna z najbardziej kasowych i poczytnych pisarek nad Wisłą.

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska na romantycznym wyjeździe z Baronem

Lipińska opublikowała życzenia i zdjęcie, gdzie pozuje z mamą. Pani Małgorzata ma rocznikowo 57 lat i co tu dużo mówić – wygląda obłędnie. Trzeba mieć naprawdę dużo złej woli, żeby nie pomylić jej z siostrą Blanki.

d3etnqz

"Mamusiu... Jesteś miłością mojego życia. Moja najlepszą przyjaciółką. Jesteś schronem atomowym. Jesteś nauką, mądrością i sumieniem. Jesteś wszystkim. Jesteś światem. Dziękuje Buniu, że dzięki tobie jestem. Kocham cię najbardziej. W ten szczególny dzień, Dzień Matki, życzę wszystkim mamom na ziemi, by ich dzieci kochały je tak mocno, jak ja kocham swoją i mocniej (choć umówmy się, już mocniej się nie da). Dużo zdrowia i miłości dla każdej mamy" – napisała pod zdjęciem autorka najbardziej poczytnych polskich powieści ostatni lat.

Mamę pisarki mogliśmy pierwszy raz publicznie zobaczyć w lutym podczas premiery filmu "365 dni". Już wtedy Małgorzata skradła całe show. I trudno się dziwić.

d3etnqz

Podziel się opinią

Share
d3etnqz
d3etnqz