WP

Mama Julii Wieniawy bała się o córkę. Była przerażona związkiem z Baronem

Julia Wieniawa i Baron już nie kryją się ze swoim uczuciem. Mama gwiazdy na początku nie była zadowolona z tego, że jej córka związała się z o 15 lat starszym mężczyzną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa i Baron
Julia Wieniawa i Baron (ons.pl)
WP

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw "Baron" od kilku tygodni są parą. Aktorka potwierdziła jakiś czas temu ich zażyłość na Instagramie, a ostatnio pojawili się razem na imprezie. 20-latka niedawno zakończyła medialny związek z Antkiem Królikowskim i szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego.

Baron jest starszy od Julii Wieniawy o 15 lat. Im to jednak nie przeszkadza i świetnie się dogadują. Mama aktorki nie do końca jednak była pewna, czy jej córka dobrze robi angażując się w tę relację.

ZOBACZ: Wieniawa i Baron są parą! "Testują miłość w różnych warunkach atmosferycznych"

WP

- Obawiała się, że dzieli ich za duża różnica wieku. Przecież mama Julii jest niewiele starsza od Barona - zdradziła nam osoba z otoczenia aktorki.

Wszystko zmieniło się, gdy Marta Wieniawa-Narkiewicz poznała Barona.

- Zobaczyła, że świetnie się dogadują, a Julia jest szczęśliwa. Baron bardzo się nią opiekuje i łączy ich wspólna pasja - dodaje nasz informator.

WP

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najgorętszych gwiazd w polskim show-biznesie. 20-latka ma na koncie kilka lukratywnych kontraktów, role w serialach i filmach, a także dwa single muzyczne. Jej zasięgi na Instagramie przyciągają kolejnych reklamodawców. Mimo młodego wieku, aktorka zarobiła już pierwszy milion!

Obecnie wszyscy żyją tym, że Julia Wieniawa związała się z Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Muzyk Afromental jest starszy od niej o 15 lat. Różnica wieku nie ma dla nich jednak żadnego znaczenia. Oboje zapewniają również, że być może razem coś nagrają.

Myślicie, że ich relacja długo przetrwa?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP