Trwa ładowanie...

Mama Wiśniewskiego pomogła mu wyjść z alkoholizmu. "Widziałam, jak upijał się przez całe lata"

Grażyna Wiśniewska napisała książkę o zmaganiu się z chorobą alkoholową. Zdradziła też, że Michał Wiśniewski pokonał nałóg dzięki niej.

Share
Mama Wiśniewskiego pomogła mu wyjść z alkoholizmu. "Widziałam, jak upijał się przez całe lata"Źródło: East News
d395snd

To, że Michał Wiśniewski przez lata zaglądał do kieliszka, nie było tajemnicą. W końcu to między innymi alkoholizm był przyczyną upadku jego kariery i wielu innych nieodpowiedzialnych decyzji życiowych. Po tym, gdy Wiśnia uświadomił sobie, że ma problem, postanowił wszyć sobie esperal. Potrzebował jednak wsparcia bliskich. Z pomocą przyszła mama i żona.

- Kamień spadł mi z serca, kiedy i Michał zdecydował się na wszycie esperalu. Widziałam, jak upijał się przez całe lata, ale nie mogłam nic zrobić do momentu, w którym sam nie pozwolił sobie pomóc. Tak jest z alkoholikami - mówiła pani Grażyna w "Super Expressie". - Trzeba wkroczyć w odpowiednim momencie i działać. A Michał miał wtedy mnie i żonę. Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że Dominika to wspaniała dziewczyna. Wiele dla niego zrobiła, a ja kocham ją jak córkę - dodała.

Wiśniewski skończył z piciem trzy lata temu i do dziś udaje mu się utrzymać abstynencję. 14 lat temu to on wyciągał z alkoholizmu mamę. Kobieta napisała książkę o tych trudnych doświadczeniach.

d395snd

- Zdecydowałam się zrobić to dla siebie, dla Michała, dla synów i dla moich wnuków. Nie chcę siedzieć bezczynnie, a tak mogę naprawić swoje błędy. Ja po prostu chciałam z tym skończyć. Miałam już dość. Marzyłam, żeby poznać wnuki i być trzeźwą babcią - zdradziła "Super Expressowi" Grażyna Wiśniewska.

d395snd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d395snd
d395snd