Trwa ładowanie...
d1ogm41

Mamę Doroty Szelągowskiej wszyscy bardzo dobrze znają. W końcu pokazała tatę. "Jesteście identyczni"

I choć Szelągowska skutecznie chroni swoją prywatność, to ostatnio zaskoczyła wszystkich i na Instagramie opublikowała fotkę... z tatą. Fani pierwszy raz mieli okazję zobaczyć ojca gwiazdy i większość przyznała, że są do siebie bardzo podobni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezenterka jest uderzająco podobna do taty.
Prezenterka jest uderzająco podobna do taty. (Instagram.com)
d1ogm41

Szelągowska stroni od czerwonych dywanów, imprez branżowych, pozowania na ściankach w blasku fleszy oraz zwierzania się w wywiadach. Chroni swoje życie prywatne, ale korzysta z mediów społecznościowych i tym samym utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Nie da się ukryć, że Dorota jest jedną z ulubionych prezenterek telewizyjnych i wzbudza głównie pozytywne emocje.

Jedno z najnowszych zdjęć zaskoczyło wszystkich. Prezenterka wrzuciła fotkę ze swoim tatą, którego do tej pory nie pokazywała. Jak wiadomo, mamą jest pisarka, Katarzyna Grochola.

Internauci przyznali, że do tej pory uważali, iż jest podobna do mamy. Widząc zdjęcie z tatą, zmienili zdanie. – "Ale podobieństwo niesamowite", "O ja, prawie jesteście identyczni", "Oczy taty, ale uśmiech to czysta mama", "A myślałam, że do mamusi podobna... A to jednak tatuś", "Jesteście identyczni" – pisali fani.

d1ogm41

Też uważacie, że są do siebie podobni?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1ogm41

Podziel się opinią

Share

d1ogm41

d1ogm41