Trwa ładowanie...
dhafzv1
News

Mamiko podgrzewa atmosferę. Pokazała ponętne ciało

Mamiko doskonale wie, co działa na jej fanów, dlatego też często pokazuje im zdjęcia, które nie pozostawiają zbyt wiele wyobraźni. Brak im jednak wulgarności - wszystko jest w dobrym tonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mamiko kolejny raz pokazała swoje piękne ciało.
Mamiko kolejny raz pokazała swoje piękne ciało. (Instagram.com)
dhafzv1

Mamiko zupełnie już nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Zmieniła nie tylko swój wygląd, ale i charakter. Wiadomo jednak, że przy budowaniu pierwszego wrażenia główną rolę odgrywa powierzchowność. Trudno więc byłoby nie porównać Mamiko obecnie do tej z początków youtube'owej kariery.

Kiedyś odnajdowała się w stylistyce emo - ciemne, długie włosy, duża grzywka, mnóstwo czarnych ubrań, łańcuchy jako element dopełniający stylizację. Czarna kreska zawsze podkreślała jej oko. Dziś jednak Mamiko wydaje się być zupełnie inną osobą - jasne włosy, pełniejsze kształty, mnóstwo kolorów w garderobie.

Najnowsze zdjęcie na jej instagramowym profilu pokazuje Mamiko w pełnej krasie. Różowy kostium kąpielowy i mocna opalenizna sprawiły, że, choć wygląda uroczo, to jednak bardzo kobieco. Fani również to zauważyli: "Cudowna", "Piękna", "Masz obłędną figurę".

A co Wy myślicie na ten temat?

dhafzv1

Podziel się opinią

Share

dhafzv1

dhafzv1