Trwa ładowanie...
d233xfn

Mandaryna pochwaliła się piękną córką. Internauci: "Identyczne. Jak dwie krople wody”

Marta Wiśniewska opublikowała zdjęcie z córką, która jest owocem związku z Michałem Wiśniewskim. Fabienne wyrosła na piękną nastolatkę, podobną - jak twierdzą internauci - do mamy. Zobaczcie, jak dziś wygląda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mandaryna z córką Fabienne
Mandaryna z córką Fabienne (ons.pl, Fot: ons.pl)
d233xfn

Nie da się ukryć tego, że małżeństwo Michała i Marty swojego czasu cieszyło się ogromną popularnością. Od fali popularności zespołu "Ich Troje" i ostatecznego zakończenia związku oraz wycofania się rodziny Wiśniewskich z show biznesu minęło sporo czasu. W tym też okresie Fabienne zdążyła wyrosnąć na piękną nastolatkę, którą mama ostatnio pochwaliła się na Instagramie.

Od chwili, kiedy fotka pojawiła się na profilu Mandaryny jej fani komentowali, że córka jest kopią mamy i obie panie prezentują się wyjątkowo dobrze. - "Prawie jak dwie krople wody", "Dwie śliczne kobietki, aż miło popatrzeć", "Dwie piękne, jak siostry", "Jaka Fabienne podobna do Mamy", "Ślicznie", "Trudno się nie zgodzić. Fabienne rzeczywiście odziedziczyła urodę po mamie", "Identyczne. Jak dwie krople wody" - czytamy w komentarzach.

d233xfn

Wśród zdjęć na Instagramie Mandaryny można znaleźć również te, na których znajduje się syn Xavier.

W tym przypadku również zauważono podobieństwo do rodzicielki. Oprócz tego dzieci odziedziedziczyły... talent! Zarówno Fabienne, jak i Xavier trenują taniec i dzielnie rozwijają się w tym kierunku.

Zgadzacie się z tym, że zarówno Xavier, jak i Fabienne są podobni do mamy?

Zobaczcie, jak wyglądał koncert Mandaryny:

d233xfn

Podziel się opinią

Share

d233xfn

d233xfn