Trwa ładowanie...
d1ogm41

Mandaryna robi prawdziwy szał na koncertach. Ten filmik mówi wszystko

Marta Wiśniewska za czasów małżeństwa z liderem zespołu Ich Troje świeciła triumfy na polskiej estradzie. Mimo wątpliwych umiejętności wokalnych zdobyła rzeszę fanów, którzy wskrzesili jej karierę i po kilku dobrych latach nieobecności z impetem wróciła na scenę. Na jej Instagramie pojawił się filmik z ostatniego koncertu. Zobaczcie, co tam się działo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koncerty Mandaryny przyciągają tłumy.
Koncerty Mandaryny przyciągają tłumy. (ons.pl)
d1ogm41

"Znacie Ev’ry Night?" – zapisało się już w tradycji twórczości artystycznej Mandaryny. I choć sporo osób zapomniało o istnieniu tej artystki, została garstka osób, która skutecznie zadbała o to, żeby Wiśniewska ponownie stanęła w blasku fleszy.

W pewnym momencie jej kawałek "Ev’ry Night" zyskał ponownie na popularności w social mediach. Piosenka błyskawicznie rozchodziła się po profilach w mediach społecznościowych, a internauci z wielkim entuzjazmem reagowali na ten utwór.

Nie wszyscy do końca wierzyli w to, że Mandaryna powróci. I grubo się mylili. Marta Wiśniewska w tym roku z nową energią wkroczyła na scenę. I co najlepsze, doskonale się tam odnajduje. Ostatni jej występ miał miejsce w Poznaniu. Na profilu byłej żony Michała Wiśniewskiego pojawił się filmik. Słychać na nim, jak tłum fanów śpiewa z Wiśniewską jej hit.. Trzeba przyznać, że Mandaryna wie, jak zrobić show na scenie.

Poszlibyście na koncert Mandaryny?

d1ogm41

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1ogm41

Podziel się opinią

Share

d1ogm41

d1ogm41