Trwa ładowanie...
d3liid7

Marcela Leszczak chwali się płaskim brzuchem kilka dni po porodzie! Fanki są zachwycone i zazdroszczą figury

Całkiem niedawno, bo kilka dni temu, Michał Koterski i Marcela Leszczak zostali szczęśliwymi rodzicami. Dziecko gwiazd ze szczególną radością przywitali fani świeżo upieczonych rodziców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marcela Leszczak kilka dni po porodzie.
Marcela Leszczak kilka dni po porodzie. (Instagram.com)
d3liid7

Narodziny dziecka to szczególna radość dla pary, która zdecydowała się na poważny i stały związek. Zarówno dla Miśka Koterskiego, jaki i Marceli Leszczak, to ogromne przeżycie. Od samego początku wrzucają zdjęcia na swoje profile w mediach społecznościowych i chwalą się synkiem, pieszczotliwie nazywając go "Ptysiem".

Leszczak odważyła się nawet pokazać swój brzuch kilka dni po porodzie. Dla wielu kobiet powrót do sylwetki sprzed ciąży jest niezwykle pracochłonnym i ciężkim procesem. Marcela jednak figurę ma niemal idealną. Pozazdrościły jej nawet fanki. - I płaski brzuch po!!! Matko!!! Szczęściara, gratuluję Wam - napisała jedna z internautek.

Rzeczywiście. Trudno nie zauważyć tego, że Marcela jest w świetnej formie. Cieszymy się, że narodziny "Ptysia" wywołały tyle cudownych emocji.

d3liid7

Celebrycka para nie szczędzi czułych słów i rozczulających zdjęć. Od razu widać, że są ze sobą szczęśliwi - Narodziny życia. Najwspanialszy dar jaki mogliśmy dostać od Boga - napisała Leszczak pod zdjęciem na Instagramie.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3liid7

Podziel się opinią

Share
d3liid7
d3liid7