Trwa ładowanie...

Marcela Leszczak i Michał Koterski o ciąży. "Znaliśmy się półtora miesiąca"

Marcela Leszczak i Michał Koterski tworzą dziś szczęśliwą parę. Nie zawsze jednak w ich związku było tak kolorowo. Uczestniczka "Top Model" zaszła w ciążę po półtora miesiąca znajomości z Miśkiem. "Nie byłam w stanie w nią uwierzyć" - wspomina na łamach "Vivy!".

Marcela Leszczak i Michał Koterski o ciąży. "Znaliśmy się półtora miesiąca"Źródło: ONS.pl
d2htqu2
d2htqu2

Związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego był swego czasu szeroko komentowany w mediach. Mało kto był w stanie uwierzyć, że aktor słynący z rozrywkowego trybu życia, wreszcie się ustatkuje. Nie ma co się oszukiwać. Ich związkowi nikt nie wróżył świetlanej przyszłości.

Marcela Leszczak i Michał Koterski - problemy z alkoholem

Nie jest tajemnicą, że Michał swego czasu nadużywał alkoholu, a wszystkie imprezy z jego udziałem kończyły się dopiero nad ranem. Nie mógł jednak zrozumieć, że ktoś z własnego wyboru jest abstynentem. Wszystko się zmieniło, gdy poznał Marcelę.

- Wszyscy pili szampana i Marcela mnie pyta: "A ty nie pijesz?". Ja: "Nie, nie piję, a ty?". "Ja też nie". No i w moim umyśle alkoholika zrodziło się pytanie: "Ale od ilu?". A Marcela: "Ale co od ilu?". "Od kiedy nie pijesz?". "Ja w ogóle nie piję"- usłyszałem. Założyłem, że jeśli ktoś nie pije, to znaczy, że jest niepijącym alkoholikiem, a nie że tak został wychowany - wspominał Koterski na łamach "Vivy!".

Marcela Leszczak i Michał Koterski - ciąża była niespodzianką

Nie dość, że Misiek porzucił dawne nawyki, to jeszcze oznajmił, że wreszcie odnalazł miłość życia. Dalsza znajomość z uczestniczką "Top Model" rozwinęła się błyskawicznie. Już po trzech tygodniach znajomości Koterski oświadczył się swojej wybrance. Jednak zamiast oczekiwanego przez fanów ślubu, pojawiła się ciąża. I to dość niespodziewana.

ZOBACZ WIDEO: Koterski zachwyca się Leszczak. "Po dziesięciu dniach wybierałem pierścionek"

- Ciąża była dla mnie taką abstrakcją, że nie byłam w stanie w nią uwierzyć. Skoro nie czuję, że jestem w ciąży, dlaczego wszyscy mi to wmawiają? Z Michałem znaliśmy się półtora miesiąca. (...) Przyleciał z kwiatami, ja siedziałam na klatce schodowej, paliłam papierosa i płakałam: "Jak to, ja w ciąży?! A moja kariera modelki...?" - wspominała Leszczak w najnowszej "Vivie!".

d2htqu2

- Następnego dnia polecieliśmy do Seulu. Po dziesięciu godzinach lotu, na jet lagu, poszliśmy do Starbucksa i tam, w tej betonowej, nierealnej rzeczywistości zmierzyliśmy się z tą bardzo realną, a jednocześnie magiczną wiadomością. Nie miałem ani chwili zwątpienia, wiedziałem, że damy sobie radę - dodał Koterski.

Marcela Leszczak i Michał Koterski - szczęśliwe zakończenie

Już po 11 dniach Koterski wyznał Leszczak miłość. Szybkie zaręczyny, a potem niespodziewana ciąża. Dziś oboje są szczęśliwymi rodzicami małego Fryderyka. Chłopiec jest ich oczkiem w głowie.

- Nasz synek ma ponad rok, niedawno obchodziliśmy drugą rocznicę, śmialiśmy się, że to aż nieprawdopodobne, że jesteśmy razem tylko dwa lata - podsumowała w tym samym wywiadzie Marcela.

d2htqu2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2htqu2