Trwa ładowanie...
d37bnjt

Marcela Leszczak zaszalała u fryzjera. Pochwaliła się metamorfozą

Marcela Leszczak uległa modzie na grzywki. Ostatnio sama skusiła się na małą zmianę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcela Leszczak zmieniła fryzurę
Marcela Leszczak zmieniła fryzurę (Instagram.com)
d37bnjt

Marcela Leszczak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się swoją metamorfozą. Celebrytka udała się do fryzjera i tam nieźle zaszalała.

Na Instagramie pochwaliła się tym, że jest szczęśliwą posiadaczką grzywki. Leszczak uległa modzie, jak wiele innych gwiazd. Na Instastory opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze.

ZOBACZ: Misiek Koterski: "Nasz synek nie był planowany. To dar od Boga"

Trzeba przyznać, że Marcela Leszczak wciąż wygląda pięknie i młodo, a Misiek Koterski z pewnością jest zadowolony z efektu. Mała metamorfoza nie jest efektem zmian w życiu modelki, bowiem pogodziła się ona niedawno z ojcem swojego dziecka.

d37bnjt

Jeszcze nie tak dawno para przechodziła poważny kryzys, a media obiegła informacja, że zakochani postanowili się rozstać. Dla dobra dziecka utrzymywali poprawne kontakty. Wszystko jednak wróciło do normy i Marcela Leszczak oraz Misiek Koterski znowu tworzą szczęśliwą rodzinę.

Marcela Leszczak zasłynęła dzięki udziałowi w "Top Model". Potem pojawiła się w serialu "Miłość na bogato", który nie był zbyt dobrze przyjęty przez publiczność. Potem na jakiś czas modelka wycofała się z show-biznesu.

Po czasie gwiazda znowu została stałą bywalczynią na salonach za sprawą związku z Miśkiem Koterskim. Para wychowuje wspólnie syna, Fryderyka.

 Instagram.com
(Instagram.com)
d37bnjt

Podziel się opinią

Share
d37bnjt
d37bnjt