Trwa ładowanie...

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą!

O tym romansie plotkowano od dawna! Żadna ze stron nie chciała jednak oficjalnie potwierdzić, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Wygląda na to, że prezenterka i aktor weszli w nowy etap relacji i zdecydowali się podzielić swoim szczęściem ze światem

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą!Źródło: ONS.pl
d27kim0
d27kim0

Oboje nie mieli dotąd szczęścia w miłości. Ostatni oficjalny związek Marceliny Zawadzkiej z kierowcą rajdowym Jakubem Przygońskim zakończył się sześć lat temu. Z kolei Mikołaj Roznerski do niedawna spotykał się z Olgą Bołądź, dla której zostawił matkę swojego syna, Martę Juras.

Jakiś czas temu media obiegła wiadomość o końcu związku aktorskiej pary. Zbiegło się to w czasie ze spekulacjami o nowej miłości Roznerskiego. Teraz wszystkie te informacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości.

Zawadzka i Roznerski niemal w jednej chwili opublikowali na swoich kontach na Instagramie zdjęcia, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Co prawda nie widać na nich twarzy, ale oboje oznaczyli się na fotografiach. Zakochani przytulają się do siebie nad brzegiem jeziora podczas zachodu słońca. Trudno o bardziej romantyczną scenerię.

Trzymamy kciuki za nową parę w show-biznesie.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d27kim0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27kim0