WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Marcelina Zawadzka: Jedna plotka na mój temat mnie zabolała [WIDEO]

Marcelina Zawadzka: Jedna plotka na mój temat mnie zabolała [WIDEO]

Miss Polonia 2011 w rozmowie z WP Gwiazdy przyznała, że było jedno takie doniesienie medialne na jej temat, które bardzo ją rozczarowało i po którym uznała, że nie warto uzewnętrzniać się w wywiadach. Jakie? Odpowiedź znajdziecie w naszym wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

- Miałam taką a propo kredytu na mieszkanie. Pamiętam, że tak bardzo się cieszyłam, że kupiłam swoje mieszkanie. W tym artykule było napisane, że jestem nieudacznikiem życiowym, bo mam 28 lat i dopiero teraz kupuje swoje mieszkanie. Wtedy pomyślałam, że nigdy nie powinnam się uzewnętrzniać w wywiadach – przyznała Zawadzka w rozmowie z naszym dziennikarzem, Piotrem Grabarczykiem. Co jeszcze wyznała? Zobaczcie cały wywiad!

Marcelina Zawadzka ONS.pl
Podziel się
WP
ONS.pl
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP