Trwa ładowanie...
d1gmdny

Marcelina Zawadzka szczerze o związku z Mikołajem Roznerskim: "Nie zdradzaliśmy nic wcześniej, chcieliśmy by ten czas był dla nas"

Prezenterka wreszcie znalazła szczęście u boku znanego aktora! Co powiedziała w najnowszym wywiadzie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski (Instagram.com)
d1gmdny

Związek modelki i aktora wywołał dużo zamieszania w polskim show-biznesie. Para dość długo ukrywała się ze swoją relacją i dopiero niedawno obwieścili światu, że są razem. Okazuje się, że Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski tworzą szczęśliwą i zgraną parę już od kilku miesięcy. Zakochani o swoim szczęściu poinformowali za pomocą Instagrama i dwóch romantycznych zdjęć z wyjazdu na Mazury.

Teraz, kiedy informacja już wyszła na jaw, Marcelina Zawadzka udzieliła wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o związku z Mikołajem Roznerskim. Dlaczego ukrywali się ze swoją miłością tyle czasu?
- Nie zdradzailiśmy nic wcześniej, bo chcieliśmy, żeby ten czas był tylko dla nas. Jestem teraz w takim okresie próbnym i dlatego nie chcę na razie zbyt wiele o tym mówić. Powiem tylko tylko, że wiosna bardzo sprzyja nowym znajomościom - zdradziła w rozmowie z magazynem "Party".

Do tej pory Marcelina Zawadzka nie miała czasu na stały związek. Dlaczego?
- Po prostu muszę mieć też czas dla rodziny, przyjaciół, na pracę i pasje. Nie mogłabym być z kimś, kto tego nie rozumie i sam nie potrzebuje przestrzeni dla siebie. To okazuje się po jakimś czasie znajomości i wtedy rozstrzyga się, czy związek ma przyszłość. Ja zawsze na początku bardzo szybko otwieram się na nową relację, ale nie potrafię się szybko zakochać, to wymaga czasu. Mój potencjalny partner przechodzi więc coś w rodzaju okresu próbnego. To trwa kilka tygodni czy miesięcy i potem albo się angażuję albo idę dalej sama - dodaje prezenterka.
Zakochanym oczywiście gratulujemy i życzymy wytrwałości!

Miłość Zawadzkiej i Roznerskiego:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1gmdny

Podziel się opinią

Share
d1gmdny
d1gmdny