Trwa ładowanie...
d1qxmfs

Marcin Gortat i Edyta Górniak knują razem w Los Angeles

Marcin Gortat wrzucił na Instagrama wiele mówiące zdjęcie. Właśnie dopinał szczegóły projektu z Edytą Górniak. O co chodzi?
Share
 Edyta Górniak spotkała się z Marcinem Gortatem
Edyta Górniak spotkała się z Marcinem GortatemŹródło: ONS.pl
d1qxmfs

Edyta Górniak po przygodach w programie "My Way" relaksuje się w Kalifornii. Od jakiegoś czasu możemy oglądać na jej Instagramie zdjęcia, na których relacjonuje swój pobyt w USA.

Zobacz także: Edyta Górniak ucisza instruktora jazdy: "Nie znasz moich piosenek?"

W Los Angeles gwiazda spotkała się z Marcinem Gortatem i jego ukochaną Żanetą Stanisławską.

d1qxmfs

Na Instagramie sportowca pojawiło się wspólne zdjęcie. Trójka siedzi w aucie – prowadzi Gortat i jak widać, wszystkim dopisują humory. Warto dodać, że nie było to zwykłe przyjacielskie spotkanie. Z opisu zdjęcia wynika, że Gortat i Górniak omawiali szczegóły imprezy organizowanej przez koszykarza. Chodzi o słynne Polish Heritage Night.

Czy Edyta Górniak wystąpi podczas tego wydarzenia? Dużo na to wskazuje.

Polish Heritage Night, czyli Noc Polskiego Dziedzictwa lub potocznie Polska Noc w NBA, to coroczna impreza organizowana na terenie USA przez Gortata, aktualną drużynę, w której występuje, ambasadę Polski w USA oraz Stowarzyszenie Mierz Wysoko.

Celem wydarzenia odbywającego się podczas jednego z meczów NBA jest przybliżenie amerykańskim obywatelom polskiej kultury, historii, języka i zwyczajów.

d1qxmfs

Podziel się opinią

Share
d1qxmfs
d1qxmfs