Trwa ładowanie...

Marcin Gortat i Edyta Górniak knują razem w Los Angeles

Marcin Gortat wrzucił na Instagrama wiele mówiące zdjęcie. Właśnie dopinał szczegóły projektu z Edytą Górniak. O co chodzi?

Share
Marcin Gortat i Edyta Górniak knują razem w Los AngelesŹródło: ONS.pl
drg0miv

Edyta Górniak po przygodach w programie "My Way" relaksuje się w Kalifornii. Od jakiegoś czasu możemy oglądać na jej Instagramie zdjęcia, na których relacjonuje swój pobyt w USA.

Zobacz także: Edyta Górniak ucisza instruktora jazdy: "Nie znasz moich piosenek?"

W Los Angeles gwiazda spotkała się z Marcinem Gortatem i jego ukochaną Żanetą Stanisławską.

drg0miv

Na Instagramie sportowca pojawiło się wspólne zdjęcie. Trójka siedzi w aucie – prowadzi Gortat i jak widać, wszystkim dopisują humory. Warto dodać, że nie było to zwykłe przyjacielskie spotkanie. Z opisu zdjęcia wynika, że Gortat i Górniak omawiali szczegóły imprezy organizowanej przez koszykarza. Chodzi o słynne Polish Heritage Night.

Czy Edyta Górniak wystąpi podczas tego wydarzenia? Dużo na to wskazuje.

Polish Heritage Night, czyli Noc Polskiego Dziedzictwa lub potocznie Polska Noc w NBA, to coroczna impreza organizowana na terenie USA przez Gortata, aktualną drużynę, w której występuje, ambasadę Polski w USA oraz Stowarzyszenie Mierz Wysoko.

Celem wydarzenia odbywającego się podczas jednego z meczów NBA jest przybliżenie amerykańskim obywatelom polskiej kultury, historii, języka i zwyczajów.

drg0miv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drg0miv
drg0miv