Trwa ładowanie...

Marcin Meller niechciany w irlandzkiej szkole, bo był naczelnym "Playboya"

Marcin Meller w ramach wspierania WOŚP w Dublinie miał spotkać się z uczniami jednej z tamtejszych szkół. Dyrektor nie wyraziła na to zgody.

Share
Marcin Meller niechciany w irlandzkiej szkole, bo był naczelnym "Playboya"Źródło: AKPA
d330865

Marcin Meller, który kilka miesięcy temu postanowił odejść z "Dzień Dobry TVN", nie boi się wyrażać swoich opinii. Chętnie wypowiada się na temat polityki, za co, jak przyznawał w wywiadach, nie raz spotykał się z hejtem. Ale ta otwartość przyniosła mu też sporą rozpoznawalność.

Dziennikarz wkrótce uda się do Irlandii, bo został zaproszony przez WOŚP, by wspierać Orkiestrę w Dublinie, Carlow i Gorey. Niestety, jak napisał na swoim profilu Facebookowym, jedno ze spotkań zostało odwołane:

"Miedzy innymi mieliśmy spotkać się w sobotę z uczniami i rodzicami w Szkoła Polska im. Janusza Korczaka przy Ambasadzie RP w Dublinie A tymczasem jak informują mnie rodzice dzieci ze szkoły, pani dyrektor zabroniła spotkania bowiem - uwaga, to nie żart - byłem redaktorem naczelnym Playboya".

d330865

Zobcz także: Kinga Rusin i Piotr Kraśko nagrywają spot promocyjny "Dzień Dobry TVN"

Dalej Meller podkreślił, że poniekąd rozumie tę decyzję: "Tłumaczę tym rodzicom, ża ja panią dyrektor nawet jakoś rozumiem, chce chronić własną skórę: szkoła podlega Ministerstwu Spraw Zagranicznych czyli "dobrej zmianie", a jaka jest "dobra zmiana", to każdy wie i widzi, pani dyrektor pewnie najlepiej. Więc dzielnie obroniła szkołę przed złowieszczymi wpływami małżeństwa Mellerów".

Dziennikarz zapewnia jednak, że inne planowane spotkania odbędą się zgodnie z planem.

Marcin Meller był związany z wydawnictwem "Playboy" w latach 2003-2012.

Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 r.

d330865
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d330865
d330865