Trwa ładowanie...
d29d3sa

Marcin Mroczek pochwalił się swoją "walentynką". Pokazał piękną żonę

Marcin Mroczek zdobył się na romantyczny gest. Zamieścił urocze wideo z żoną w roli głównej. To dopiero piękna walentynka!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Mroczek świętuje walentynki
Marcin Mroczek świętuje walentynki (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
d29d3sa

Walentynki to wyjątkowy dzień. Choć wielu podkreśla, że czułość powinniśmy okazywać sobie na co dzień, nie tylko od święta, to właśnie w tym momencie romantyzm udziela się szczególnie. Gwiazdy chętniej okazują uczucia wobec swoich drugich połówek. Chętniej też dzielą się romantycznymi wpisami i zdjęciami bliskich.

Niewątpliwie atmosfera udzieliła się też Marcinowi Mroczkowi. Na swoim profilu zamieścił krótki wpis, który zrobił spore wrażenie na fanach. Pochwalił się swoją "walentynką". Mowa oczywiście o żonie aktora. Mroczek podzielił się krótkim wideo z ukochaną w roli głównej. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach zaroiło się od komplementów pod adresem pięknej żony aktora.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub w 2013 r. Od tego czasu aktor i jego ukochana doczekali się dwóch synów. Wiodą spokojne, rodzinne życie i stronią od show-biznesu. Mroczek jest za to aktywny na Instagramie, gdzie pokazuje fanom swoją codzienność.

d29d3sa

Podziel się opinią

Share
d29d3sa
d29d3sa