Trwa ładowanie...
d12iadh

Marcjanna Lelek wystąpiła w odważnej scenie. Jest całkiem naga

Odważne sceny z udziałem Marcjanny Lelek w filmie "Pół wieku poezji później". Młoda aktorka wystąpiła nago przed kamerą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcjanna Lelek
Marcjanna Lelek (MTL Maxfilm)
d12iadh

Marcjanna Lelek dała się poznać szerszej publiczności dzięki roli w serialu "M jak miłość". 24-latka wcieliła się tam w Natalkę, czyli adoptowaną córkę Marka Mostowiaka i Hanki Mostowiak. Teraz przyszedł też czas na kolejne wyzwania zawodowe.

Okazuje się, że młoda aktorka nie boi się wyzwań i chętnie się ich podejmuje. Tym razem w sieci możemy zobaczyć fragment filmu "Pół wieku poezji później" w reżyserii Jakuba Nurzyńskiego. W opublikowanej na YouTube scenie widać, jak Marcjanna Lelek gra scenę seksu.

ZOBACZ: Marcjanna Lelek o roli w "M jak Miłość": czuję się bezużyteczna

Gwiazda wciela się w Keirę, która uprawia seks z Julianem (Marcin Bubółka) w szopie. W filmie, który inspirowany jest wiedźmińską sagą Andrzeja Sapkowskiego oprócz Lelek, występują także Zbigniew Zamachowski, Kamila Kamińska, Mariusz Drężek i Andrzej Strzelecki.

d12iadh

Aktorka nie boi się odważnych scen, co udowodniła w tej produkcji. To jednak nie jej pierwszy raz! Marcjanna Lelek stawała już nago przed obiektywem. W mediach społecznościowych chętnie publikowała odważne zdjęcia z sesji fotograficznych.

Przeczytaj: Małgorzata Kożuchowska z "córkami". Wygląda młodziej niż one

Marcjanna Lelek jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej i studium technik filmowych na kierunku reżyseria. Jej wielką pasją jest wspinaczka.

Youtube.com

d12iadh

Podziel się opinią

Share

d12iadh

d12iadh