ycipk-2xrhgb

Marek Bukowski się rozwodzi. Spełnił marzenie żony

Aktorska para postanowiła wreszcie zakończyć swoje małżeństwo. Ewa Bukowska nalegała na rozwód już w 2014 r. Niestety aktor wplątał się wówczas w aferę narkotykową i sprawa przycichła na kilka lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Bukowski
Marek Bukowski (Materiały prasowe)
ycipk-2xrhgb

Ich małżeństwo od prawie dziesięciu lat było fikcją. Aktorzy prawie w ogóle nie spędzali ze sobą czasu. Regularnie dochodziło między nimi do kłótni. Marek miał blokować zawodowy rozwój Ewy. Ostatecznie kobieta postanowiła złożyć pozew rozwodowy. Niestety, zbiegło się to w 2014 r. z zatrzymaniem jej męża przez policję i postawieniem mu zarzutów posiadania narkotyków.

Aktor poprosił wówczas żonę o to, by wycofała pozew do czasu, aż zamieszanie wokół niego przyciśnie. Ewa przystała na jego propozycję i dała mu czas. Choć między nimi od dawna nie było miłości, nie chciała rujnować kariery męża.

Minęły cztery lata i sprawa wreszcie trafiła na wokandę. Jak dowiedział się "Super Express", w najbliższy poniedziałek odbędzie się pierwsza rozprawa. Wiele wskazuje na to, że parze uda się otrzymać rozwód już podczas pierwszego posiedzenia. Ewa i Marek porozumieli się już w sprawie podziału majątku.

ycipk-2xrhgb

- Tak, to prawda. Rozwodzę się. Cztery lata czekam na rozwiązanie tego małżeństwa. Reszta, proszę wybaczyć, to moja prywatna sprawa - powiedziała aktorka w rozmowie z tabloidem.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2xrhgb

ycipk-2xrhgb
ycipk-2xrhgb