Trwa ładowanie...
d26zy5t

Marek Bukowski się rozwodzi. Spełnił marzenie żony

Aktorska para postanowiła wreszcie zakończyć swoje małżeństwo. Ewa Bukowska nalegała na rozwód już w 2014 r. Niestety aktor wplątał się wówczas w aferę narkotykową i sprawa przycichła na kilka lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Bukowski
Marek Bukowski (Materiały prasowe)
d26zy5t

Ich małżeństwo od prawie dziesięciu lat było fikcją. Aktorzy prawie w ogóle nie spędzali ze sobą czasu. Regularnie dochodziło między nimi do kłótni. Marek miał blokować zawodowy rozwój Ewy. Ostatecznie kobieta postanowiła złożyć pozew rozwodowy. Niestety, zbiegło się to w 2014 r. z zatrzymaniem jej męża przez policję i postawieniem mu zarzutów posiadania narkotyków.

Aktor poprosił wówczas żonę o to, by wycofała pozew do czasu, aż zamieszanie wokół niego przyciśnie. Ewa przystała na jego propozycję i dała mu czas. Choć między nimi od dawna nie było miłości, nie chciała rujnować kariery męża.

Minęły cztery lata i sprawa wreszcie trafiła na wokandę. Jak dowiedział się "Super Express", w najbliższy poniedziałek odbędzie się pierwsza rozprawa. Wiele wskazuje na to, że parze uda się otrzymać rozwód już podczas pierwszego posiedzenia. Ewa i Marek porozumieli się już w sprawie podziału majątku.

- Tak, to prawda. Rozwodzę się. Cztery lata czekam na rozwiązanie tego małżeństwa. Reszta, proszę wybaczyć, to moja prywatna sprawa - powiedziała aktorka w rozmowie z tabloidem.

d26zy5t

Podziel się opinią

Share
d26zy5t
d26zy5t