Trwa ładowanie...
d1v977z

Marek Kaliszuk z nowym singlem AUA. Premiera teledysku już 17 maja

Marek Kaliszuk prezentuje nową piosenkę! AUA to kolejny singiel artysty po długiej przerwie i dwóch dobrze przyjętych już utworach Naprzeciw i Bez Ciebie Nie ma Mnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzyk właśnie wydał kolejna płytę
Muzyk właśnie wydał kolejna płytę (Materiały prasowe)
d1v977z

Piosenka zapowiada debiutancki album, na który niewątpliwie warto czekać. Kuszą zdecydowanie taneczne elektroniczne rytmy, którym bliżej do brytyjskiego stylu garage lub dub step, niż do muzyki house.

Za bity wzięte wprost z londyńskich klubów odpowiada Michał Pietrzak, producent przebojów m.in Roksany Węgiel, Marcina Sójki, czy Michała Szczygła. Kaliszuk miesza style, bawi się wokalem i intryguje słowem - wokalista jest nie tylko współautorem muzyki, ale sam pisze teksty piosenek. Choć w pierwszym odsłuchu AUA nie wydaje się sprzeciwiać mitowi twardego idącego przed siebie mężczyzny, piosenka poniekąd może być "odpowiedzią" na "Testosteron" Kayah.

Zobacz też: Co zaśpiewa Kayah podczas Orchestonu? Nigdy nie zgadniecie!

- Wielu facetów angażuje się w miłość na 100%. Zdarza się, że po rozstaniu cierpimy równie mocno, jak kobiety. Chciałem pokazać, że w czasach instagramowych autokreacji zapominamy
o szczerości i prawdzie. Wirtualna rzeczywistość i trudności w komunikacji między ludźmi powodują, że coraz częściej nie możemy być sobą – przeżywać i mówić na głos, co myślimy. Mężczyzna jest silny, ale czasem bywa kruchy. Wierzę, że wartością jest być i żyć w zgodzie ze sobą – mówi autor piosenki Marek Kaliszuk.

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan w łóżku z Markiem Kaliszukiem w teledysku do singla "Bez Ciebie nie ma mnie"

d1v977z

17 maja 2019 r. premiera teledysku do piosenki AUA w reżyserii Macieja Pańszczyka. Bliskie kadry, melancholijny klimat i efekty rozpadających się kawałków podkreślają znaczenie tekstu piosenki.

*Klip można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTutube Marka Kaliszuka: *

Piosenka jest już na wszystkich największych serwisach steamingowych:
TU
Instagram: https://www.instagram.com/marek_kalis...
Facebook: https://www.facebook.com/marekkaliszu...
Strona oficjalna: www.marekkaliszuk.pl

Materiały prasowe
d1v977z

Podziel się opinią

Share

d1v977z

d1v977z