Trwa ładowanie...
d46aptz

Marek Kondrat opublikował pierwsze zdjęcie z córką. Na tle tęczowej flagi

Aktor bardzo rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. Tym razem opublikował wymowny wpis w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Kondrat pokazał córkę.
Marek Kondrat pokazał córkę. (ONS)
d46aptz

Marek Kondrat w 2007 r. zrezygnował z kariery aktorskiej, lecz wciąż cieszy się uwielbieniem fanów. Aktor obecnie prowadzi kilka restauracji i sklepów z winami cieszących się dobrymi opiniami. Czas wolny poświęca rodzinie.

W 2015 r. Marek Kondrat poślubił młodszą o 38 lat Antoninę Turnau, córkę słynnego muzyka Grzegorza. Dwa lata temu zostali rodzicami Heleny. Jak dotąd nigdy nie pokazywali publicznie swojej pociechy.

Zobacz: Marek Kondrat: "degustacja win to praca, nie balanga"

Para bardzo ceni sobie prywatność, dlatego zdecydowali się na przeprowadzkę do Francji, gdzie aktor może cieszyć się większą anonimowością.

d46aptz

Marek Kondrat rzadko komentuje sprawy polityczne, choć wiadomo, że nie jest on zwolennikiem partii rządzącej. Po ostatnich wypowiedziach polityków PiS o środowisku LGBT, postanowił opublikować wymowne zdjęcie.

Na fotografii aktor spaceruje pod rękę ze swoją 2-letnią córką wąską, zabytkową uliczką. Nad ich głowami rozpościera się tęczowa flaga.

Tym samym Marek Kondrat okazał wsparcie osobom LGBT. Fani w komentarzach dali wyrazy zachwytu jego postawą. "Wzorowo Panie Marku", "cudne zdjęcie pod wszystkimi względami", "ale optymistyczne zdjęcie" - piszą internauci.

d46aptz

Podziel się opinią

Share
d46aptz
d46aptz