Trwa ładowanie...

Marek Kościkiewicz wspiera chorą byłą żonę. Agata walczy z nowotworem

Niedawno wyszło na jaw, że była żona artysty cierpi na obłoniaka, złośliwego guza mózgu. Jest dobrej myśli i optymistycznie podchodzi do swoich zdrowotnych problemów. Na szczęście ma wokół siebie ludzi, na których może liczyć. Wśród nich jest jej były mąż.

Share
Marek Kościkiewicz wspiera chorą byłą żonę. Agata walczy z nowotworemŹródło: ONS.pl
d3kn67l

Marek Kościkiewicz ma z byłą partnerką dobre stosunki. Małżonkowie rozstali się już kilka lat temu, jednak ich drogi nigdy się nie rozejdą - wspólnie wychowują bowiem dzieci. Muzyk o chorobie Agaty opowiedział w rozmowie z Fakt24.pl.

- Dostałem informacje bezpośrednio ze szpitala, z których wynikało, że wszystko zmierza ku temu, że nie będzie zagrożenia życia i powikłań. Życzę jej jak najlepiej, żeby ten proces leczenia zakończył się pomyślnie. Na razie jest po operacji, która zakończyła się bardzo pozytywnie. Wszystko zostało usunięte i nie ma żadnych powikłań. Cieszę się, że jest w porządku - mówił Kościkiewicz.

Jego była żona nie została pozostawiona sama sobie. Jest przy niej rodzina i przyjaciele. - Oczywiście, wszyscy ją wspieramy. Nie jest sama. Ma rodzinę wokół, bliskich i rodziców. Ja też staram się ją wspierać. W trakcie operacji opiekowałem się dziećmi. Również oni przekazują mi informacje na temat Agaty. Wierzę, że wróci do zdrowia - dodał artysta.

Państwo Kościkiewiczowie byli małżeństwem przez 13 lat, rozwiedli się 5 lat temu. Ich dzieci są już nastolatkami - Jan ma 16, a Mikołaj 14 lat. Agata o chorobie opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". Przyznała, że po usłyszeniu diagnozy, półtora roku temu, niemal się załamała. Nowa sytuacja wpłynęła nie tylko na nią, ale i na synów.

- To są nastolatkowie, więc trudno, żeby nie zdawali sobie sprawy z tego, co się dzieje. Chorują razem ze mną. Młodszy chodzi do psychologa. W takich momentach choruje cała rodzina - mówiła w telewizji śniadaniowej.

d3kn67l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kn67l
d3kn67l