Trwa ładowanie...
marek perepeczko

Marek Perepeczko przed śmiercią opowiedział proroczy żart. Kilka dni później umarł

Serialowy "Janosik" na stałe wpisał się w historię polskiego aktorstwa. Marek Perepeczko stworzył genialną postać, którą dziś bez wątpienia możemy nazwać kultową. Aktor 3 kwietnia 2018 r. obchodziłby swoje 76 urodziny.

Share
Marek Perepeczko przed śmiercią opowiedział proroczy żart. Kilka dni później umarł
Źródło: East News
d3phwoq

Obserwując karierę Perepeczki nie da się ukryć tego, że w ostatnich latach był postrzegany jako aktor z nadwagą, który nie do końca potrafił odnaleźć swoje miejsce na szklanym ekranie. Jego kariera zapowiadała się imponująco, wyszło jednak nieco inaczej.

Zyskał ogromną popularność dzięki "Janosikowi", niestety zmagał się z jednym z największych problemów wielu aktorów. Został zwyczajnie zaszufladkowany i miał ogromny kłopot z tym, aby znaleźć pracę.

Serial Janosik East News
Serial Janosik Źródło: East News, fot: polfilm

W pewnym momencie życia żona aktora, Agnieszka Fitkau, wyjechała do swojego brata do Australii. Marek postanowił towarzyszyć ukochanej. Po czterech latach na obczyźnie wrócił do Polski.

d3phwoq

Czteroletni wyjazd spowodował, że Perepeczko nie mógł się odnaleźć. Klątwa zawodowa doprowadziła do tego, że znacznie przytył. Jego żona wielokrotnie namawiała go do tego, aby zmienił nawyki i zaczął o siebie dbać. Niestety, nieskutecznie.

Krąży również historia o tym, że serialowy "Janosik" nie bał się rozmawiać o śmierci, a nawet sobie z niej otwarcie żartował. - Ta nadwaga mnie kiedyś zabije – powiedział Perepeczko w jednym z ostatnich wywiadów. Po czym nie omieszkał dodać. - To wielkie szczęście, że nikt nie będzie po mnie płakał.

Jak się okazało, żart był proroczy. Aktor zmarł 16 listopada 2005 roku na atak serca, niedługo po wypowiedzianych słowach w wywiadzie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3phwoq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3phwoq
d3phwoq