Trwa ładowanie...

Marek Włodarczyk nie wytrzymał. Pozbył się agencji towarzyskiej z mieszkania swojej partnerki

W warszawskim mieszkaniu należącym do Sandry Kościelniak działał nietypowy biznes. Agencja towarzyska to zbyt wiele dla Marka Włodarczyka.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marek Włodarczyk nie wytrzymał. Pozbył się agencji towarzyskiej z mieszkania swojej partnerkiŹródło: East News, fot: TRICOLORS
d2wl3h2

Od jakiegoś czasu mieszkańcy bloku, w którym znajduje się mieszkanie partnerki Marka Włodarczyka – Sandry Kościelniak, skarżyli się na funkcjonującą w budynku agencję towarzyską.

– To był koszmar. Panie pracowały całymi nocami, nago spacerowały po tarasie – relacjonuje jeden z mieszkańców.

Z zaistniałą sytuacją nie mogła poradzić sobie też administracja. – Byliśmy bezsilni. Umowę najmu może rozwiązać tylko właściciel lokalu – powiedział "Faktowi" administrator.

d2wl3h2

Sprawa trafiła również na policję, ale funkcjonariusze też mieli związane ręce. – Dzielnicowy wziął pod obserwację ten adres, lecz policja może działać jedynie po otrzymaniu oficjalnego zawiadomienia. Nikt go nie złożył – powiedział oficer prasowy Robert Koniuszy.

Porządek zrobił dopiero Włodarczyk. Aktor znany z "Kryminalnych" kilkukrotnie odwiedził mieszkanie należące do jego partnerki. – Wyglądał na wkurzonego – stwierdził informator "Faktu. – Dziewczęta cichaczem wyniosły się w miniony weekend. Wcześniej przez kilka dni pakowały rzeczy. Pozbyliśmy się kłopotu – przyznali ochroniarze budynku.

Wygląda na to, że lokatorom sąsiadujących mieszkań spadł kamień z serca. – Niektórzy klienci dzwonili do naszych mieszkań na chybił trafił. Zarywaliśmy noce –skarżył się jeden z lokatorów. Natomiast Marek Włodarczyk nie chce zabierać głosu w tej sprawie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2wl3h2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wl3h2