Marek Włodarczyk zakochany. 62-letni aktor nie zapomina o swoim szczęściu

Marek Włodarczyk znany szerokiej publiczności z ról w serialach "Kryminalni" i "BrzydUla", a ostatnio z udziału w programie "Agent Gwiazdy 2" ma nową miłość. Aktor stroniący od opowiadania w mediach o swoim życiu prywatnym tym razem zrobił wyjątek. Zdradził, że w jego życiu jest obecna ta jedyna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Włodarczyk zakochany. 62-letni aktor nie zapomina o swoim szczęściu
(AKPA)

Włodarczyk podkreśla, że dziś najbardziej liczy się dla niego szczęście synów. _- 19-letni Simon zaczyna architekturę, pięć lat od niego starszy Vincent studiuje ekonomię, a 29-letni Patrick kończy wydział handlu i zarządzania. Jestem z nich bardzo dumny_ - zdradził w rozmowie z "Twoim Imperium".

Aktor nie zapomina jednak o sobie. Na pytanie, czy w jego życiu jest obecna jakaś kobieta, potwierdził. - Jest. Mocno ściska kciuki za mój udział w programie "Agent". Jednak szczegóły naszej relacji pozwolę sobie zachować dla siebie - stwierdził Włodarczyk.

Czyżby w ten sposób potwierdził uczucie łączące go z Sandrą Kościelniak? O tym, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń plotkowano już w ubiegłym roku. Na jej profilu na Instagramie wciąż ukazują się wspólne fotki z gwiazdorem produkcji TVN. Przypomnijmy, że 25-letnia kobieta trafiła do show-biznesu dzięki innemu znanemu aktorowi. Na salony wprowadził ją Tomasz Stockinger. Obydwoje zapewniali, że łączy ich jedynie przyjaźń.

To właśnie o Kościelniak w rozmowie z "Twoim Imperium" wspominał Włodarczyk?

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
AKPA
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.