Margaret nie może znaleźć chłopaka. "Wszyscy myślą, że jestem dziwna"

Piosenkarka świetnie radzi sobie na rynku muzycznym, ale chciałaby też znaleźć szczęście w miłości. Twierdzi, że zna przyczynę swoich niepowodzeń na tym polu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret nie ma szczęscia w miłości
Margaret nie ma szczęscia w miłości (ONS.pl)
WP

Single Margaret momentalnie stają się radiowymi hitami, a ona sama uchodzi za jedną z najbardziej oryginalnych artystek w polskim show-biznesie. Wydawałoby się, że intrygująca piosenkarka będzie miała rzeszę adoratorów. Niestety, wielu mężczyzn jest onieśmielonych jej stylem. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda przyznała, że faceci nie przepadają za kobietami w ekstrawaganckich strojach. Margaret zaapelowała na antenie jednej z telewizji do potencjalnych kawalerów, by nie oceniali jej przez pryzmat wyglądu.

- Chodzi o to, że ja nie jestem dziwna. Tylko wszyscy myślą, że jestem dziwna. No dobra, ja się dziwnie ubieram, wiem to. I tak sobie pomyślałam, że już nigdy nie znajdę chłopaka, jak się będę tak ubierać. Nie mam chłopaka - wyznała Margaret w Nova TV. - Chłopcy, ja jestem naprawdę bardzo miłą, fajną dziewczyną. Proszę się nie bać tego, co mam na sobie, to są tylko ciuchy - dodała.

Myślicie, że apel przyniesie spodziewany skutek?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP