Trwa ładowanie...
dvd2sd2

Margaret rywalizuje z Taconafide. Rozdanie nagród MTV EMA już niebawem

Już 4 listopada odbędzie się rozdanie nagród MTV EMA. Poznaliśmy właśnie nominowanych w kategorii "Najlepszy polski artysta 2018".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret
Margaret (Instagram.com)
dvd2sd2

Stacja MTV ogłosiła dziś pełną listę nominowanych do nagród MTV EMA 2018! Tegoroczną faworytką jest Camila Cabello, która zdobyła aż 6 nominacji m.in. w kategorii "Najlepsza piosenka" oraz "Najlepszy teledysk" za jej największy hit "Havana", nagrany we współpracy z Young Thugiem. Cabello zawalczy także z Arianą Grande i Post Malone o statuetkę dla "Najlepszego Artysty". Do tej najważniejszej nagrody MTV EMA nominowani zostali również Drake i Dua Lipa.

Z kolei o tytuł "Najlepszego polskiego artysty 2018" rywalizują: zdobywczyni statuetki z 2012 roku, Brodka, Dawid Podsiadło, Margaret, która ma na swoim koncie dwie nagrody MTV, Natalia Nykiel i Taconafide. Możecie już głosować na swojego faworyta.

Nominacje do nagród MTV EMA 2018 stacja ogłosiła w wyjątkowo kreatywny sposób. Gwiazdy walczące w kategoriach "Najlepszy artysta", "Najlepsza piosenka" oraz "Najlepsze wideo" przedstawione zostały w serii video ASMR. Hipnotyzujące filmiki wyemitowane zostały przez globalne platformy cyfrowe MTV i grupę partnerów medialnych.

Rozdanie nagród MTV EMA 2018 będzie transmitowane na żywo na całym świecie w niedzielę, 4 listopada o godzinie 21:00 z Bilbao Exhibition Centre w Bilbao poprzez światową sieć ponad 60 kanałów i 300 platform multimedialnych dostępnych w ponad 180 państwach i docierając do 450 milionów domów na całym świecie.

dvd2sd2

Podziel się opinią

Share

dvd2sd2

dvd2sd2