Trwa ładowanie...
d3cki9s

Margaret rywalizuje z Taconafide. Rozdanie nagród MTV EMA już niebawem

Już 4 listopada odbędzie się rozdanie nagród MTV EMA. Poznaliśmy właśnie nominowanych w kategorii "Najlepszy polski artysta 2018".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Margaret
Margaret (Instagram.com)
d3cki9s

Stacja MTV ogłosiła dziś pełną listę nominowanych do nagród MTV EMA 2018! Tegoroczną faworytką jest Camila Cabello, która zdobyła aż 6 nominacji m.in. w kategorii "Najlepsza piosenka" oraz "Najlepszy teledysk" za jej największy hit "Havana", nagrany we współpracy z Young Thugiem. Cabello zawalczy także z Arianą Grande i Post Malone o statuetkę dla "Najlepszego Artysty". Do tej najważniejszej nagrody MTV EMA nominowani zostali również Drake i Dua Lipa.

Z kolei o tytuł "Najlepszego polskiego artysty 2018" rywalizują: zdobywczyni statuetki z 2012 roku, Brodka, Dawid Podsiadło, Margaret, która ma na swoim koncie dwie nagrody MTV, Natalia Nykiel i Taconafide. Możecie już głosować na swojego faworyta.

Nominacje do nagród MTV EMA 2018 stacja ogłosiła w wyjątkowo kreatywny sposób. Gwiazdy walczące w kategoriach "Najlepszy artysta", "Najlepsza piosenka" oraz "Najlepsze wideo" przedstawione zostały w serii video ASMR. Hipnotyzujące filmiki wyemitowane zostały przez globalne platformy cyfrowe MTV i grupę partnerów medialnych.

Rozdanie nagród MTV EMA 2018 będzie transmitowane na żywo na całym świecie w niedzielę, 4 listopada o godzinie 21:00 z Bilbao Exhibition Centre w Bilbao poprzez światową sieć ponad 60 kanałów i 300 platform multimedialnych dostępnych w ponad 180 państwach i docierając do 450 milionów domów na całym świecie.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3cki9s

Podziel się opinią

Share
d3cki9s
d3cki9s