Trwa ładowanie...

Margaret się zaręczyła? Pokazała nowy tatuaż i... pierścionek

Najpierw piosenkarka i jej partner pochwalili się niewielkimi napisami zrobionymi na nadgarstkach, które były wyjątkowym wyznaniem miłości. Później Margaret pokazała okazały pierścionek. Czyżby doszło do zaręczyn?

Share
Margaret się zaręczyła? Pokazała nowy tatuaż i... pierścionek
Źródło: Instagram.com
d3c0dc2

Margaret od jakiegoś czasu związana jest z KaCeZetem. Pod pseudonimem kryje się Piotr Kozieradzki, 33-letni wokalista i autor tekstów. Wygląda na to, że związek artystycznej pary ma się bardzo dobrze i przeszkodą w relacjach tej dwójki nie jest ani różnica wieku - Małgorzata jest o 6 lat młodsza, ani fakt, że KaCeZet ma za sobą nieudane małżeństwo i jest ojcem.

Zakochani ujawnili się w wakacje, a w listopadzie pokazali zdjęcia, które mogą świadczyć o tym, że są zaręczeni. Na InstaStory wokalisty, a później też u jego dziewczyny pojawiły się ciekawe fotki - ujęcia z tatuażami na nadgarstkach i sporym pierścionkiem na dłoni Margaret.

Tatuaże (prawdziwe czy nie) są swoistym wyznaniem miłości. Na dłoni Piotra widnieje napis #megi, a na Małgosi @kacezet - instagramowo, czyli jak na XXI wiek przystało. Na innym ujęciu widać nie tylko napis, ale też pierścionek na palcu Margaret. Niestety, na profilach zakochanych w mediach społecznościowych próżno szukać typowych, słownych deklaracji. Jak sądzicie, co łączy tę parę?

d3c0dc2

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy pojawia się pytanie o zaręczyny Margaret. W 2015 roku media zastanawiały się skąd na palcu piosenkarki znalazł się pierścionek. Wówczas oświadczyny faktycznie się odbyły, ale inne niż sądzicie. Gwiazda stwierdziła, że zaręczyła się z mamą: - Oświadczyłam się, a ona powiedziała "tak". Kupiłam nam dwa identyczne pierścionki.

Margaret i jej mamę łączy wyjątkowa więź, jednak my z czekamy na zaręczyny z prawdziwego zdarzenia.

d3c0dc2

Podziel się opinią

Share
d3c0dc2
d3c0dc2