Trwa ładowanie...

Margaret zaliczyła wpadkę. Przeklnęła podczas wywiadu na żywo

Margaret zaliczyła wpadkę przed kamerą. Udzielając wywiadu stacji TVP 3 Opole, przeklnęła. Okazało się, że rozmowa była transmitowana na żywo w mediach społecznościowych.

Margaret zaliczyła wpadkę. Przeklnęła podczas wywiadu na żywoŹródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER
d3ckkp7
d3ckkp7

Margaret przeklnęła podczas transmisji

Margaret udzieliła wywiadu odnośnie rozpoczynającego się w piątek 14 czerwca 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Gdy opowiadała o jednej z piosenek, z którą wystąpi na scenie amfiteatru, przejęzyczyła się. - K**wa, jeszcze raz, nie? - zapytała dziennikarkę. Okazało się, że rozmowa była transmitowana na żywo na stronie TVP 3 Opole na Facebooku.

Wokalistce było ewidentnie trochę wstyd, że zaliczyła taką wpadkę. Natychmiast przeprosiła, mówiąc “sorry guys” i wróciła do omówienia swojego utworu. Dziennikarka była rozbawiona sytuacją.

- Sorry guys (Przepraszam was - tłum.). No, to to jest piosenka o takich rozkminach 27-latki, przez które ja aktualnie przechodzę, i dziwi mnie ten stan rzeczy. Polecam! Jak ktoś ma 27 lat, więcej lub mniej, i ma podobne doświadczenia, to się w tym odnajdzie - wybrnęła Margaret, kończąc wątek utworu "Gaja Hornby".

d3ckkp7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ckkp7