Trwa ładowanie...
d3crl24

Margaret znowu weźmie udział w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji

Margaret ponownie zawalczy w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji. Wcześniej konkurs nie był dla niej zbyt łaskawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret ponownie w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji
Margaret ponownie w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji (East News, Fot: East News)
d3crl24

Od dłuższego czasu Margaret karierę robi nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Jej utwory można posłuchać w rozgłośniach radiowych w Grecji, Niemczech czy Portugalii. Teraz potwierdzono plotki na temat występu Margaret w szwedzkiej Eurowizji.

ZOBACZ TAKŻE: Margaret wspiera środowisko LGBT: "Nie zgadzam się na te nierówności"

d3crl24

O udziale Margaret w szwedzkich eliminacjach do konkursu Eurowizji spekulowano od dawna. Teraz okazuje się, że plotki mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. I choć na początku nikt nie wierzył w jej sukces zagranicą, okazuje się, że skandynawska publika ją pokochała.

Wokalistka pojawi się w drugim półfinale szwedzkich preselekcji do Eurowizji i zaprezentuje zupełnie nowy utwór pt. "Tempo". Melodifestivalen, czyli seria koncertów, która wyłania reprezentanta do konkursu, rozpocznie się 2 lutego przyszłego roku. Ostatecznie reprezentanta Szwecji poznamy 23 lutego.

Jeszcze rok temu Margaret doszła do finału szwedzkich eliminacji. Ostatecznie zajmując 7. pozycję. Mimo tego jej konkursowa piosenka "In My Cabana" stała się prawdziwym hitem na północy Europy.

d3crl24

Przypomnijmy, że w 2016 roku Margaret próbowała swoich sił w polskich preselekcjach do Eurowizji. Przegrała jednak z Michałem Szpakiem.

Trzymacie za nią kciuki?

Podziel się opinią

Share

d3crl24

d3crl24
d3crl24