Trwa ładowanie...
d42vhi5
News

Margot Robbie wzięła sekretny ślub!

Margot Robbie stanęła na ślubnym kobiercu! Takie sensacyjne informacje można znaleźć w australijskiej prasie. Piękna aktorka miała powiedzieć sakramentalne „tak” swojemu partnerowi Tomowi Ackerleyowi w niedzielę. Ceremonia zaślubin odbyła się w gronie najbliższych i do ostatnich chwil trzymana była w tajemnicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
margot robbie
margot robbie (ONS.pl)
d42vhi5

Jedna z najbardziej pożądanych kobiet świata – Margot Robbie – nie jest już panną. Popularna aktorka wzięła sekretny ślub ze swoim chłopakiem – Tomem Ackerleyem. Para do ostatniej chwili trzymała w tajemnicy plany o ślubie. Jako pierwsi informacje o ceremonii podali dziennikarze australijskiego „The Daily Mail”.

Cichy ślub 26-letniej gwiazdy „Wilka z Wall Street” i „Legionu Samobójców” odbył się w niedzielę w Byron Bay. Podobno nowożeńcy kategorycznie zabronili używania aparatów i kamer. Cała ceremonia miała bardzo kameralny charakter. Para powiedziała sobie „tak” na świeżym powietrzu pod osłoną białego namiotu. Według doniesień prasy na ślubie zabrakło wielkich nazwisk Holywood. Uroczystość odbyła się w gronie najbliższych osób nowożeńców. Wśród nich była m.in. matka aktorki i jej rodzeństwo.

Plotki o ślubie Margot Robbie pojawiały się w prasie plotkarskiej od kilku dni. Wszystko za sprawą zrobionej przed tygodniem fotografii, na której widać aktorkę w T-shircie z wymownym podpisem sugerującym zamążpójście. Fani gwiazdy zauważyli także, że w ostatnim czasie jej aktywność w mediach społecznościowych wyraźnie spadła.

d42vhi5

Margot Robbie długo nie komentowała doniesień o swoim ślubie. W końcu zdecydowała się opublikować na Instagramie fotografię, na której widać pierścionek z diamentem. Zdjęcie pozbawione jest podpisu. Dla internautów było oczywiste, że w ten sposób Robbie potwierdza informacje o zawarciu związku małżeńskiego.

Margot Robbie spotyka się z Tomem Ackerleyem od trzech lat. Para poznała się na planie dramatu wojennego „Francuska suita”. Wybranek serca australijskiej aktorki to pochodzący z Wielkiej Brytanii reżyser.

d42vhi5

Podziel się opinią

Share
d42vhi5
d42vhi5