Trwa ładowanie...

Maria Dębska i Marcin Bosak świętują dzień zakochanych. "Psocimy razem kolejny rok"

Wielu celebrytów postanowiło pochwalić się fanom, jak spędzają walentynki. Dołączyli do nich Maria Dębska i Marcin Bosak.

Maria Dębska i Marcin Bosak świętują dzień zakochanych. "Psocimy razem kolejny rok"Źródło: AKPA
db036k7

Miłość rodząca się podczas wspólnej pracy nie jest czymś zaskakującym. Zwłaszcza u aktorów, którzy odgrywając namiętność w pracy, przenoszą ją do życia prywatnego. Tak stało się w przypadku Marii Dębskiej i Marcina Bosaka, których uczucie połączyło na deskach Teatru Studio w Warszawie. Dla młodszej o 12 lat aktorki zostawił swoją wieloletnią partnerkę i matkę jego dwóch synów, Monikę Pikułę.

Zobacz: Marcin Bosak o "Polityce" Patryka Vegi: "Warto rozmawiać także z tymi, z którymi się nie zgadzamy"

Choć para starała się nie afiszować nowym związkiem, ich relacja przyciągnęła uwagę mediów plotkarskich. Oczekiwano, że zdradzona aktorka zabierze głos, jednak postanowiła z klasą przemilczeć niewygodny temat.

db036k7

Od momentu wybuchu romansu aktorów minęły już prawie 3 lata. Od kilku miesięcy na palcu Marii Dębskiej widać pierścionek zaręczynowy. Oboje są na tyle pewni swoich uczuć, że marzą o ślubie. Wcześniej Marcin Bosak przez 15 lat związku z Moniką Pikułą nie zdecydował się na taki krok.

Maria Dębska w dniu zakochanych podzieliła się zdjęciem z ukochanym. Napisała pod nim: "psocimy razem kolejny rok". Za to Marcin Bosak skomentował to słowami "my love, my one and only" (moja miłość, moja jedyna). Czyżby w tym roku mieli związać się na zawsze węzłem małżeńskim?

db036k7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db036k7