Trwa ładowanie...
d4h77ux

Maria Dejmek urodziła! Pokazała poruszające zdjęcie

Maria Dejmek została właśnie świeżo upieczoną mamą. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z maluszkiem. Fani nie kryją wzruszenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maria Dejmek urodziła
Maria Dejmek urodziła (East News, Fot: East News)
d4h77ux

Maria Dejmek ma teraz bardzo dobry czas. Aktorka pierwszy raz podzieliła się z fanami tak intymnym wpisem. Zresztą spójrzcie sami:

- Nasz Gucio jest już z nami! Jest magicznie! Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy! Co najważniejsze, czujemy się bezpieczni i zaopiekowani. Mamy ogromne wsparcie- - czytamy w opisie pod fotką.

- Zawdzięczamy to wspaniałemu personelowi Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie: Dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi, dr Marcie Szajnik i całemu zespołowi szpitala. Takich ludzi pełnych uśmiechu, empatii, chęci i gotowości do pomocy ze świecą szukać! Dziękujemy! Nie wyobrażamy sobie by Gucio przyszedł na świat w innym miejscu i przy innych ludziach - dodała gwiazda.

Pod wpisem pojawiło się sporo gratulacji i życzeń.

d4h77ux

- Będziesz cudowną mamą - napisała jedna z fanek.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Kim jest Maria Dejmek?

Maria Dejmek przez szerszą publiczność kojarzona jest z serialu "Barwy szczęścia". To jedna z większych ról Dejmek. I jak się okazuje, była strzałem w 10! Aktorka wciela się tam w Natalię Zwoleńską. Widzowie ją wprost pokochali. Oprócz tego pojawiła się ostatnio w obsadzie filmu "Plagi Breslau".

d4h77ux

Podziel się opinią

Share

d4h77ux

d4h77ux