Trwa ładowanie...
Megafon.pl
News

Maria Peszek jak mężczyzna! WIDEO

Najnowsze wideo Marii Peszek powstało do singla "Ej Maria". Teledysk został zrealizowany według scenariusza i w reżyserii Anny Maliszewskiej.
Share
Maria Peszek jak mężczyzna! WIDEO
Źródło: Youtube.com
dg38z0q

Zdjęcia do klipu odbyły się na przełomie sierpnia i września w stolicy Ukrainy - Kijowie. Teledysk, w którym wokalistka zachowuje się jak mężczyzna, można obejrzeć poniżej.

Kiedy Maria powiedziała mi, że chciałaby zrobić bardzo osobisty klip do ‘Ej Maria’, pomyślałam, odważnie. Pomimo fali hejtu w necie, chce jeszcze bardziej pokazać ludziom siebie. No dobra - pomyślałam sobie - mówią, że lesba, że niekobieca - OK - pokażmy, że tak naprawdę to facet jest, dziwny jakiś, że pęta się bez celu po świecie. Chciałam żeby to była historia o ludziach, których łatwo ocenić, zamknąć w gettcie złego słowa. Szukałam w jej bohaterach piękna, radości, dobrej energii. Momentów które sprawiają, że życie jest piękne mimo jego brzydoty - stwierdziła reżyserka klipou (pisownia oryginalna).

Numer pochodzi z ostatniej płyty polskiej artystki, "Karabin". Longplay ukazał się 26 lutego 2016 roku. Wokalistka szykuje się do jesiennej trasy. Oto harmonogram koncertów:

dg38z0q

23 września - Lubin, CK Muza
24 września - Kędzierzyn-Koźle, DK Chemik
14 października - Sopot, Scena
27 października - Kraków, Łaźnia Nowa
28 października - Rzeszów, Lukr
11 listopada - Poznań, Mtp 2
18 listopada - Katowice, Mega Club
19 listopada - Wrocław, Stary Klasztor
24 listopada - Warszawa, Stodoła
26 listopada - Gdynia, Ucho

Maria Peszek to polska aktorka i wokalistka, której kariera muzyczna rozpoczęła się w 2005 roku od wydania debiutanckiego krążka Miasto Mania. Trzy lata później nagrała album "Maria Awaria" za który została nagrodzona Paszportem "Polityki" i Fryderykami. W październiku 2012 wydała trzeci album studyjny, "Jezus Maria Peszek". Wszystkie trzy pokryły się platyną.

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Anita Lipnicka i John Porter przyjaciółmi po rozstaniu?

dg38z0q

Podziel się opinią

Share
dg38z0q
dg38z0q