Trwa ładowanie...

Mariah Carey czuła się uwięziona w pierwszym małżeństwie

Mariah Carey zdobyła się na szczerze wyznania dotyczące jej pierwszego małżeństwa z Tommym Mottolą. Wokalistka twierdzi, że była mocno kontrolowana przez swojego byłego męża.

Mariah Carey czuła się uwięziona w pierwszym małżeństwieŹródło: East News
d41qqhe
d41qqhe

Mariah Carey opowiedziała o swoim pierwszym małżeństwie

Mariah Carey udzieliła ostatnio wywiadu amerykańskiemu "Cosmopolitan". Artystka podczas rozmowy bardzo się otworzyła i opowiedziała o swoim małżeństwie. Jej związek z Tommym Mottolą, dyrektorem muzycznym, trwał od 1993 do 1998 r. Carey miała zaledwie 23 lata, gdy brała ślub, a jej ówczesny mąż był od niej ponad dwie dekady starszy.

- Wyobraź sobie "pannę młodą-dziecko". W tej relacji dokładano wszelkich starań, żebym była po prostu zwykłą, ugodową dziewczynką. Czułam się bardzo kontrolowana. Nie miałem żadnej wolności jako człowiek. Czułam się, jakbym była w więzieniu - powiedział Carey.

Tommy Mottola potwierdził w swojej książce "Hitmake: The Man and His Music" z 2013 r., że jego związek z piosenkarką był "zły i nieodpowiedni dla obojga". Przeprosił także swoją byłą partnerkę za wszystkie szkody, jakie mógł jej wyrządzić.

Mariah Carey oznajmiła również, że w ciągu swoją 49-letniego życia była związana tylko z pięcioma mężczyznami.

- Nie miałam zbyt wielu partnerów, ale każdy z nich był zupełnie inny. Byłam tylko z pięcioma mężczyznami w całym moim życiu. W porównaniu do pozostałych koleżanek z branży, mogę uznać się "świętą" - stwierdziła.

Po rozwodzie z Mottolą artystka związała się z 49-letnim wokalistą Luisem Miguelem, z którym był od 1999 do 2001 r.

d41qqhe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41qqhe