ycipk-375s4m

Mariah Carey planowała świąteczny numer z George'm Michaelem

Mariah Carey znana jest ze świątecznych utworów. Jak się okazuję planowała ona nagrać tego przebój z innym ekspertem w tej tematyce, George’m Michaelem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariah Carrey znana jest ze świątecznych utworów. Jak się okazuję planowało ona nagrać tego przebój z innym ekspertem w tej dziedzinie, George’m Michaelem.
Mariah Carrey znana jest ze świątecznych utworów. Jak się okazuję planowało ona nagrać tego przebój z innym ekspertem w tej dziedzinie, George’m Michaelem. (East News)
ycipk-375s4m

Mariah Carey, autorka najpopularniejszego świątecznego utworu „All I Want For Christmas Is You”, zdradziła, że prowadziła rozmowy z George’m Michaelem (twórca równie świątecznego przeboju „Last Christmas”) odnośnie ich wspólnego nagrania. Współpraca została już właściwie rozpoczęta, jednak przerwała ją tragiczna śmierć Michaela w grudniu 2016 roku.

„Bardzo chciałam popracować w studiu z Georgem. Świetnie się dogadywaliśmy i mieliśmy wiele ciekawych pomysłów. Byłam jego wielką fanką. Kocham album „Faith” i „Last Christmas”. Niestety zabrakło nam czasu.” – wspomina Mariah Carey

Dotychczas światło dzienne ujrzał jeden utwór pośmiertny George’a Michaela. Nile Rodgers przywrócił do życia utwór „Fantasy” w nowej wersji. Kawałek został nagrany jeszcze w latach 80.

ycipk-375s4m
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-375s4m

ycipk-375s4m
ycipk-375s4m