Trwa ładowanie...
d3qkh9d

Mariah Carey znów podpadła swoim fanom. Urządziła scenę z powodu... braku herbaty

Mariah Carey w ostatnim czasie nie może się poszczycić tytułem najsympatyczniejszej gwiazdy i zalicza wpadkę za wpadką. Tym razem znów dała popis "taktu", a wszystko z powodu jej niespełnionego życzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariah Carey, jak przystało na diwę, miewa humory
Mariah Carey, jak przystało na diwę, miewa humory (Youtube.com)
d3qkh9d

Mariah Carey nie ma szczęścia do sylwestrowych występów w Nowym Yorku. W ubiegłym roku zawiodła fanów playbackiem, w tym znalazła okazję do gwiazdorzenia. Powód był błachy. Tuż przed koncertem poprosiła o herbatę, ale niestety, nie doczekała się spełnienia tego życzenia. Niewątpliwie, miała prawo się zdenerwować, ale jej reakcja wprawiła fanów w osłupienie. Tym razem - Jeszcze tylko łyk herbaty. Powiedzieli mi, że będzie herbata - powiedziała. Jak się okazało, organizatorzy nie zapewnili jednak ciepłych napojów. Wokalistka wzburzona tym niepowodzeniem, nie omieszkała odpłacić się wszystkim pięknym za nadobne. - Och, co za nieszczęście! OK. Przebrniemy przez to. Będę taka jak pozostali, bez ciepłej herbaty - stwierdziła diwa.

Słowa wokalistki - Kultowe słowa padały wielokrotnie, naprawdę. Gorąca herbata. Najbardziej bolesna 'katastrofa', jaką kiedykolwiek wyrażono na głos. Być jak WSZYSCY INNI. Symboliczne – komentowało kąśliwie CNN.

Wokalistka z kolei, jak gdyby nigdy nic, po występie zamieściła ironiczny wpis na swoim Twitterze. Zdjęcie z filiżanką podpisała „znalazłam swoją herbatę”. Cóż, trudno się spodziewać, że po takich kaprysach przybędzie jej sympatii fanów.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3qkh9d

Podziel się opinią

Share

d3qkh9d

d3qkh9d