ycipk-1jvmdk

Marieta Żukowska topless. Fani nie kryją rozczarowania

Marieta Żukowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem topless zrobionym na Lazurowym Wybrzeżu. Odważne foto przyciągnęło uwagę fanów i skłoniło ich do skomentowania ciała 37-letniej aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marieta Żukowska wie, jak ustawić się do zdjęcia, by nie pokazać zbyt wiele
Marieta Żukowska wie, jak ustawić się do zdjęcia, by nie pokazać zbyt wiele (AKPA)
ycipk-1jvmdk

Aktorka prosto znad Bałtyku wyruszyła w dalszą wakacyjną podróż. Tym razem za cel obrała Francję. Na Instagramie chwali się urokliwymi zdjęciami Prowansji - architekturą, wystawami w muzeach czy krajobrazem. Jednak to, co najbardziej przyciągnęło uwagę fanów aktorki, to sama Marieta, pozująca na tle francuskich plenerów.

ZOBACZ TEŻ: Marieta Żukowska: "Trendy to złuda!"

ycipk-1jvmdk

"Jaka śliczna i delikatna kobieta - podziwiam ją od zawsze", "Uwielbiam magię, która otacza tę kobietę" - napisali fani w komentarzach. Zdjęcie nie jest przypadkowe. Widać tu fachową rękę fotografa. A aktorka doskonale wie, jaką pozę przyjąć, by prezentować się jak najlepiej.

Natomiast męskie grono fanów wydało się rozczarowane faktem, że Marieta zasłoniła górę ciała, czemu również dało upust w komentarzach:

"Trzeba było już nie zasłaniać. Najpiękniejsza kobieta", "Super, tylko ta ręką niepotrzebna". Ale przecież o to chodzi w tej grze zwanej show-biznesem. To co zakryte, intryguje najbardziej.

ycipk-1jvmdk

Zobacz też: Marieta Żukowska topless. Podzieliła się z fanami intymnym zdjęciem

Zobacz też: Marieta Żukowska walczy z wiatrem. Przed wpadką uratowała ją torebka

Polub WP Gwiazdy
ycipk-1jvmdk
ycipk-1jvmdk
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1jvmdk