Trwa ładowanie...
d44lfol

Marilyn Manson i Stone Sour na jednej scenie! Ruszyła sprzedaż biletów

Zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny muzycznej powraca do Polski! Nietuzinkowy, nieprzewidywalny, charyzmatyczny - Marilyn Manson. Skandaliczny wizerunek, odrzucenie konserwatywnych wartości, a przede wszystkim porażająco mocna muzyka z kontrowersyjnym przesłaniem – to wszystko sprawiło, że w latach 90. Marilyn Manson niemal od razu stał się wrogiem publicznym nr 1, a dla milionów fanów – ikoną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marilyn Manson i Stone Sour na jednej scenie! Ruszyła sprzedaż biletów
(Materiały prasowe)
d44lfol

Po upływie ponad 20 lat nie sposób podważyć jego wysokiej pozycji wśród najważniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd rocka wszechczasów. Jego sztuka wymknęła się z ram muzyki, przenikając do świata mody, telewizji, filmu i innych form współczesnej kultury. Po kilku latach milczenia Marilyn Manson powrócił z dziesiątym albumem „Heaven Upside Down", który zaprezentuje podczas koncertu w Warszawie.

Gościem specjalnym będzie STONE SOUR.

Stone Sour ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które sprzedały się na całym świecie łącznie w ponad czterech milionach kopii. Debiutancki album grupy z 2002 roku od razu został uznany jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących hardrockowych wydań XXI wieku.

Najnowszy krążek zespołu nosi nazwę „Hydrograd”. „Naszym jedynym celem było stworzenie czadowego, rock and rollowego albumu”- mówi Corey Taylor. „Wyluzujmy, pozwólmy piosenkom odwalić robotę i stworzyć najlepszą rock and rollową playlistę, jaka kiedykolwiek powstała”.
Stone Sour tworzą: Corey Taylor (wokal), Josh Rand (gitara), Roy Mayorga (perkusja), Johny Chow (bas) i Christian Martucci (gitara).

Materiały prasowe

Bilety w cenie 169 zł już dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl. Przedsprzedaż potrwa 12 godzin.

d44lfol

Ogólna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 20 listopada o 12.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Materiały prasowe
d44lfol

Podziel się opinią

Share

d44lfol

d44lfol