WP
Megafon.pl
Muzyka

Marilyn Manson odwołuje koncerty po wypadku

Marilyn Manson musiał odwołać kilka nadchodzących występów po tym, jak wielki rekwizyt przewrócił się na niego na scenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marilyn Manson
Marilyn Manson (East News)
WP

Podczas show wokalista wspinał się na metalową rzeźbę w kształcie pistoletów, która stanowiła część scenografii. Niestety, po chwili dużych rozmiarów rekwizyt wywrócił się na rockmana. Muzyk został zabrany ze sceny na noszach, a następnie zawieziony do lokalnego szpitala. Teraz rzecznik gwiazdora poinformował, że zaplanowane między 2 a 14 październikiem występu zostają przełożone na inny termin.

- Manson ma nadzieję wkrótce wrócić na scenę, szczegóły przełożonych koncertów podamy wkrótce - powiedział przedstawiciel artysty.

WP

6 października ukaże się nowa płyta Marilyn Manson, "Heaven Upside Down". Zestaw promują single "We Know Where You Fucking Live" i "KILL4ME".

Oto tracklista "Heaven Upside Down":

  1. Revelation #12
  2. Tattooed in Reverse
  3. WE KNOW WHERE YOU FUCKING LIVE
  4. SAY10
  5. KILL4ME
  6. Saturnalia
  7. JE$U$ CRI$IS
  8. Blood Honey
  9. Heaven Upside Down
  10. Threats of Romance

Formacja Marilyn Manson działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty "Antichrist Superstar" (1996) i "Mechanical Animals" (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie. W styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty longplay Marilyn Manson "The Pale Emperor".

Marylin Manson Facebook.com
Podziel się
WP

ZOBACZ TAKŻE: #dziejesiewkulturze: Jak Marilyn Manson trafił do animowanego teledysku?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP