ycipk-rqorls

Marina i Sara Boruc już się pogodziły? Wpisy w sieci wiele mówią

Marina i Sara Boruc należą do tych WAGs, które wzbudzają największe zainteresowanie. Nic dziwnego więc, że każdy ich ruch, nawet w sieci wywołuje falę domysłów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina
Marina (ONS.pl)
ycipk-rqorls

Jeszcze do niedawna mówiło się o tym, że Marina i Sara Boruc są w konflikcie. To o tyle dziwiło fanów, że słynne WAGs zazwyczaj trzymały się razem. Niemniej dało się zauważyć, że relacje między nimi uległy ochłodzeniu. Marina najwięcej czasu spędzała z inną przyjaciółką, Anną Lewandowską.

Uważni obserwatorzy obu pań w mediach społecznościowych zauważyli zapewne, że obie WAGs znów ze sobą swobodnie rozmawiają.

Marina zamieściła ostatnio zdjęcie z wakacji w Cannes. Piękne zdjęcie, jak sama wyjawiła, zrobił Wojciech Szczęsny. - Muszę przyznać, że mój mąż bardzo się wyrobił jako mój prywatny wakcyjny fotograf – napisała.

ycipk-rqorls
Instagram.com
Podziel się

Rację przyznała jej szybko właśnie Sara Boruc. - Przejawiał już talent na plaży na Hawajach – napisała dowcipnie w komentarzu pod zdjęciem. Wygląda więc na to, że konflikt, o którym rozpisywała się wcześniej kolorowa prasa, można włożyć już między plotki.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-rqorls

ycipk-rqorls
ycipk-rqorls