Trwa ładowanie...
d1s2qdm
News

Marina i Wojciech Szczęsny spędzą święta w Tajlandii. Wezmą tam ślub?

Ta para uwielbia podróżować. Nic więc dziwnego, że w tym roku zdecydowali się wyjechać również w okresie świątecznym. Właśnie pochwalili się zdjęciami z wyjątkową choinką. Czyżby para szykowała się do ślubu?
Podziel się
Marina Łuczenko
Marina Łuczenko (Instagram.com)
d1s2qdm

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaręczyli się pół roku temu, a fani z niecierpliwością czekają na ich wesele. Dużo emocji wzbudziła niedawna fotografia, na której piosenkarka pojawiła się w obrączce na serdecznym palcu. Jednak ani ona, ani jej narzeczony nie skomentowali, czy rzeczywiście są już po ślubie. Jakiś czas temu na łamach magazynu „Party” wyznali, że marzy im się skromna uroczystość, z daleka od mediów. Takim miejscem miała być dla nich Tajlandia.

Na Instagramie Mariny pojawiło się ostatnio zdjęcie wielkiej choinki, ozdobionej w oryginalny sposób. Gwiazda dała tym samym do zrozumienia, że tegoroczne święta spędzą z dala od Polski. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że drzewko znajduje się właśnie w Tajlandii. Być może para szykuje się do ślubu jeszcze w tym roku? Kibicujecie im?

Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny Instagram.com
Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny (Instagram.com)
Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny Instagram.com
Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny (Instagram.com)
d1s2qdm

Podziel się opinią

Share
d1s2qdm
d1s2qdm