Trwa ładowanie...

Marina komplementuje Sarę Boruc. Próbuje naprawić ich relację

Choć Marina i Sara Boruc przez lata uchodziły za przyjaciółki, ostatnio ich relacja wyraźnie się ochłodziła. Teraz żona Wojtka Szczęsnego stara się naprawić sytuację.

Marina komplementuje Sarę Boruc. Próbuje naprawić ich relacjęŹródło: Instagram.com
dc0vq5b
dc0vq5b

Konflikt między pięknymi WAGs rozpoczął się w momencie, gdy Sara Boruc postanowiła nagrać płytę. Kiedy Marina wydawała swój krążek, mogła liczyć na ogromne wsparcie przyjaciółki, sama jednak nie odwdzięczyła się tym samym. To ewidentnie zabolało Boruc, która zaczęła dystansować się od Szczęsnej. Wymowne było to, że w międzyczasie Marina promowała na swoich mediach społecznościowych twórczość innych znajomych.

"Fajnie jest mieć utalentowanych przyjaciół. Zawsze będę wspierać niezależnych artystów, bo sama wiem jakie to trudne zrobić WSZYSTKO samemu od podstaw bez wsparcia wytwórni (układów), PR'owców itp..." Brawo kochani - napisała na Instagramie o utworze jednego z zespołów (pisownie oryginalna).

Sara nie odpowiedziała bezpośrednio na wpis "koleżanki", ale zamieściła post, w którym zrobiła kilka aluzji co do ich relacji. Z okazji premiery swojego albumu otrzymała od wytwórni tort, zdjęcie z tego wydarzenia okrasiła znaczącym podpisem.

"To dzień wydania mojego debiutanckiego albumu, mojego emocjonalnego dziecka, mojej historii pełnej wrażliwości, którą mogłam się wreszcie w Wami podzielić... A Wy... nie zawiedliście mnie, okazaliście tyle miłości i zrozumienia dla tej nowej mnie i za to będę Wam dozgonnie wdzięczna. W moim życiu nie ma już miejsca na negatywne emocje i fałszywych ludzi, pokazaliście mi, że można tak zwyczajnie, bezinteresownie kogoś lubić, wesprzeć i dać tyle miłości. Moja kochana wytwórnia @universalmusicpolska zadbała o to by ten dzień był specjalny!"- napisała Boruc (pisownia oryginalna).

dc0vq5b

Media od kilku tygodni donoszą, że "przyjaźń" piosenkarek to jedynie pozory. Teraz Marina postanowiła publicznie pogratulować Sarze znalezienia się na okładce "Be active", czym najpewniej chciała zdementować plotki o konflikcie.

"Brawo! W rzeczywistości jeszcze piękniejsze ciało" - napisała Szczęsna na Instagramie.

"Dziękuję Marinka" - odpisała Boruc.

Myślicie, że to szczere gratulacje?

dc0vq5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc0vq5b