Trwa ładowanie...
dnbbl4r

Marina Łuczenko pochwaliła się niezwykłym prezentem od Wojciecha Szczęsnego

Pod koniec czerwca Marina Łuczenko po raz pierwszy została mamą. Piosenkarka i jej mąż Wojciech Szczęsny pochwalili się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Bramkarz Juventusu sprawił właśnie żonie miły prezent. Cieszy się, że żona urodziła mu synka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina Łuczenko
Marina Łuczenko (Instagram.com)
dnbbl4r

Marina, która jest mocno aktywna na Instagramie, opublikowała zdjęcie ogromnego bukietu róż, który otrzymała od Wojtka. Trzeba przyznać, że piłkarz ma gest.

Instagram.com

Przypomnijmy, że pierwsze dziecko Szczęsnych przyszło na świat 30 czerwca 2018 r. Gwiazdorska para dała synkowi dość oryginalne imię - Liam. Kiedyś było ono zdrobnieniem od Williama. Dzisiaj stanowi już osobne imię. Oznacza "opiekuńczy i silny". Marina dopiero kilka dni po porodzie podzieliła się z fanami informacją.

dnbbl4r

- Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! - napisała wokalistka.

Przypomnijmy, że Marina przez długi czas ukrywała ciążę, ponieważ chciała przeżyć ten wyjątkowy czas z rodziną.

dnbbl4r

Podziel się opinią

Share

dnbbl4r

dnbbl4r