Trwa ładowanie...
dzitise

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny pochwalili się zdjęciami obrączek

21 maja Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w słonecznej Grecji. Wystawne wesele kosztowało zakochanych co najmniej 250 tysięcy złotych. Okazuje się, że piłkarz nie żałował również pieniędzy na obrączki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna
Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna (Facebook.com)
dzitise

Niemal do końca utrzymywany w tajemnicy ślub Mariny i Wojtka prawdopodobnie okaże się wydarzeniem roku. Choć para nie zamierzała dzielić się swoim szczęściem z mediami, temat elektryzował wszystkich. Po hucznej zabawie świeżo upieczeni małżonkowie opublikowali w sieci kilka zdjęć. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, że w tym szczególnym dniu prezentowali się pięknie.

Biała suknia Mariny zaprojektowana przez Mirę Zwillinger zrobiła prawdziwą furorę wśród internautek! Zakochani zadbali również o to, by wyjątkowe były też ich obrączki. Oboje pochwalili się nimi na Instagramie. Wokalistka zdecydowała się na biżuterię Cartiera wysadzaną brylantami, natomiast piłkarz wybrał prosty wzór z grawerem tej samej marki. Według informacji ze strony sklepu cena skromniejszej mogła wynieść ok. 800 funtów, z kolei koszt efektownego pierścionka Mariny wyniósł co najmniej 3000 funtów.

Podobają wam się?

dzitise

Podziel się opinią

Share
dzitise
dzitise