Trwa ładowanie...
d4m6frl

Marina Łuczenko-Szczęsna tłumaczy się z prywatnego samolotu

Ostatnio pojawiły się plotki, jakoby Wojciech Szczęsny sprezentował Marinie prywatny samolot. Ile w tym prawdy? Głos w sprawie zabrała w końcu sama wokalistka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marina i Wojciech Szczęsny
Marina i Wojciech Szczęsny (Instagram.com)
d4m6frl

Żona Wojciecha Szczęsnego to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce i bez wątpienia jedna z najpiękniejszych WAGs. Na swoim profilu na Instagramie, Marina chwali się swoim cudownym życiem, licznymi podróżami i zakupami. Jak informował "Fakt", ostatnio znów miała powód do zadowolenia, bowiem na swoje 28. urodziny dostała w prezencie od męża... prywatny samolot.

Tabloid sugerował, że od teraz Marina będzie mogła "bez problemu przemieszczać się między Warszawą i Londynem, gdzie małżonkowie mają mieszkania, oraz Turynem, gdzie przyjdzie im wkrótce osiąść na stałe w związku z transferem Szczęsnego do tamtejszego Juventusu". Ile w tym prawdy? Jak się okazuje, niewiele. Piosenkarka postanowiła zdementować plotki, publikując na swoim profilu na Instagramie wideo.

- Słuchajcie, ostatnio czytałam, że Wojtek kupił mi prywatny samolot. Zapewne wszyscy niecierpliwicie się i chcecie zobaczyć, jak wygląda. Otóż zaraz wam zaprezentuję. Oto on kochani! Wprawdzie nie jest to private jet, ale jest to Easy Jet. Też fajnie się prezentuje. A że nie lubię latać ze zwykłymi ludźmi, zabrałam w tę luksusową podróż Sarę (Boruc - przyp. red.) z dzieciakami. Niech lizną trochę luksusu, a co! - żartowała, pokazując w tle samolot tanich linii lotniczych.

Zobacz także: Wojciech Szczęsny zainwestował ogromne pieniądze w promocję żony

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4m6frl

Podziel się opinią

Share
d4m6frl
d4m6frl