Trwa ładowanie...
d2cdj36

Marina Łuczenko została twarzą marki kosmetycznej. Wreszcie wyjdzie spod parasola męża

Odkąd Marina Łuczenko została żoną Wojtka Szczęsnego, przestała się martwić o brak płynności finansowej. Choć często jest krytykowana za to, że korzysta z majątku męża, piosenkarka stale się broni mówiąc, że jest niezależna finansowo. Jak donosi "Fakt", Marina została właśnie twarzą jednej z firm kosmetycznych. Za udział w reklamie otrzyma 300 tys. zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina Łuczenko
Marina Łuczenko (Instagram.com)
d2cdj36

Marina, prócz bycia aspirującą piosenkarką, stara się żyć jak typowa WAG. Często dzieli się z fankami zdjęciami prezentującymi swoje luksusowe życie. Jakiś czas temu pojawiała się również w "Dzień dobry TVN". Marina występowała tam w roli ekspertki, która zdradza tajniki idealnego makijażu. Podobno jej występy wzbudziły zainteresowanie kilku firm kosmetycznych.

- Po tej współpracy posypało się na nią mnóstwo propozycji reklamowych. Długo się zastanawiała, czy którąś przyjąć. Stwierdziła w końcu, że skoro nie promuje już swojej nowej płyty, to może skupić się na reklamowaniu kosmetyków, za co dostanie 300 tys. zł – zdradził informator tabloidu.

Choć, jak wyliczył "Fakt", w porównaniu do zarobków Szczęsnego są to nieduże pieniądze, to jednak Marina musi się cieszyć, że została dostrzeżona przez reklamodawców, dla których do tej pory bardziej atrakcyjny wizerunkowo był Wojtek.

d2cdj36

Podziel się opinią

Share
d2cdj36
d2cdj36