Trwa ładowanie...
d49yz0p
News

Marina prosi Szczęsnego o całusa. Pokazała filmik

Piosenkarka opublikowała urocze nagranie, na którym musi prosić się męża, by ją pocałował. "W życiu jest na odwrót" - zapewniła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marina i Wojtek Szczęśni
Marina i Wojtek Szczęśni (Instagram.com)
d49yz0p

Marina Szczęsna jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Choć celebrytka próbowała podbić kiedyś polską scenę muzyczną, to po tym gdy poznała Wojciecha Szczęsnego, jej marzenia zeszły nieco na drugi plan. Co prawda w zeszłym roku piosenkarka wydała płytę, jednak nie zdecydowała się na żadne koncerty promujące krążek. Niedługo później media zelektryzowały plotki o tym, że Marina jest w ciąży.

Od kiedy mały Liam przyszedł na świat, gwiazda skupiła się na wychowaniu synka. Choć nie jest aktywna zawodowo to nie zapomina o swoich fanach, którzy śledzą ją na portalach społecznościowych. Ostatnio wokalistka podzieliła się nagraniem, na którym prosi męża, by dał jej całusa.

- Nie lubi na zawołanie. I pomyśleć, że w życiu jest na odwrót - napisała na Instagramie.

Uroczy filmik w ciągu godziny wyświetliło niemal 60 tys. internautów. Pojawiło się sporo komentarzy, również od celebrytów.

d49yz0p

"Jak słodko!" - napisała Maffashion.
"Zawstydził się chłopak, haha!" - dodała inna internautka.
"Uwielbiam patrzeć, gdy jesteście razem szczęśliwi. Jeszcze brakuje malutkiego!" - wyznał fan.

Marina już od dawna nie pokazywała się na stołecznych czerwonych dywanach. Myślicie, że zmęczył ją show-biznes?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d49yz0p

Podziel się opinią

Share
d49yz0p
d49yz0p