Trwa ładowanie...
d3qkh9d

Mariola Bojarska-Ferenc w kostiumie kąpielowym na jachcie. Ma 59 lat

Mariola Bojarska-Ferenc zachęca do treningów. Tym razem w domowym zaciszu ze względu na stan zagrożenia epidemiologicznego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marila Bojarska-Ferenc
Marila Bojarska-Ferenc (East News)
d3qkh9d

Mariola Bojarska-Ferenc opublikowała na Instagramie fotkę z wakacji. W czasie, kiedy wszyscy w miarę możliwości musimy pozostawać w domu, trenerka wspomina piękny czas na jachcie. Celebrytka zachęca do treningów w domu, ponieważ obecnie wszystkie siłownie pozostają zamknięte.

- Oby tak można było znowu... na wakacjach. A tymczasem trenujmy w domu, wzmacniajmy swój organizm na wszelkie sposoby - napisała w poście.

ZOBACZ: Bojarska-Ferenc przestrzega: "Odtłuszczona i odwodniona sylwetka to pierwszy krok do nowotworu"

Mariola Bojarska-Ferenc pozuje na jachcie w kostiumie kąpielowym. Widać, że uskutecznia ćwiczenia rozciągające i poprawiające kondycję. Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda świetnie. Warto też przypomnieć, że trenerka ma 59 lat, a jest w lepszej formie niż nie jedna młodsza koleżanka.

d3qkh9d

Gwiazda była jedną z pierwszych trenerek fitness w Polsce. To ona z ekranów telewizorów namawiała Polaków, aby wstali z kanap. Kiedy na rynku pojawiły się młodsze koleżanki - Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska, nie ukrywała, że ogromną sympatią darzy tę drugą.

Przeczytaj: Mariola Bojarska-Ferenc błyszczała na ściance. Pokazała klasę

Wielokrotnie wypowiadała się w mediach na temat osiągnięć Lewandowskiej i jej wiedzy na temat diet i treningów. Sama nie jest już tak aktywna zawodowo w branży fitness jak kiedyś, ale wciąż podkreśla, że sport to zdrowie.

d3qkh9d

Podziel się opinią

Share

d3qkh9d

d3qkh9d