Trwa ładowanie...
dg6muk5

Mariusz Treliński po rozstaniu z Herbuś ma nową muzę. Pojawiły się ich pierwsze wspólne zdjęcia

W lutym reżyser teatralny i piękna aktorka podjęli decyzję o tym, że każde z nich idzie w swoją stronę. Od tego czasu Treliński nie próżnuje i chętnie spotyka się z innymi kobietami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Treliński już pocieszył się po rozstaniu z Herbuś?
Mariusz Treliński już pocieszył się po rozstaniu z Herbuś? (ONS.pl)
dg6muk5

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński byli parą przez sześć lat. W ich relacji, zresztą jak w każdej, były wzloty i upadki. Dla wielu było jednak zaskoczeniem, kiedy w lutym aktorka poinformowała, że jej związek z reżyserem to przeszłość. Treliński od tego czasu jednak nie próżnował i w ciągu pół roku widziany był już w towarzystwie kilku kobiet.

Niedługo po tym, jak media obiegła informacja, że rozstał się z Edytą Herbuś, pojawił się na jednym z pokazów mody w towarzystwie Sary Faraj. Wówczas spekulowano, że to jego nowa partnerka. Plotki jednak nie miały odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Teraz "Fakt" opublikował zdjęcia, na których Mariusz Treliński spaceruje po Warszawie w towarzystwie tajemniczej blondynki o imieniu Maria. Podczas spotkania nie brakowało czułych uścisków i pocałunków. Czy to nowa muza Mariusza Trelińskiego? Przekonamy się niebawem.

dg6muk5

(( video_player http://wp.tv/?mid=2000860 true #adv=1# )

Podziel się opinią

Share

dg6muk5

dg6muk5
dg6muk5